Jak mieć młodzieńczą twarz

Każdego roku wydajemy ogromne pieniądze na produkty przeciwzmarszczkowe, a niektóre z najlepszych sposobów zapobiegania lub redukcji zmarszczek nie kosztują ani grosza. I przez cały czas, nie myśl o oczywistych – “nie palić, i ekspozycji na słońce”, ale na mniej oczywiste rzeczy, które robimy na co dzień, a to nie jest dobre dla naszej skóry. Jeśli naprawdę chcesz wyglądać młodziej, unikaj tych nawyków, które powodują zmarszczki.

Za dużo siedzenia

Ćwiczenia tylko 30 minut dwa razy w tygodniu nie tylko pomaga skórze wyglądać młodziej i świeższa, może odwrócić niektóre efekty starzenia się skóry, potwierdzone przez ostatnie badania. Kanadyjskie badania u osób starszych niż 60 lat wykazały, że ćwiczenia znacznie poprawiają ich skład skóry, nadając mu strukturę skóry osoby o kilkadziesiąt lat młodszej. Przesada w stosowaniu mięsa, produktów mlecznych, cukru i alkoholu.

Ostatnie badania wykazały, że ci, którzy jedli głównie mięso i produkty mleczne mają więcej uszkodzeń skóry w porównaniu z tymi, którzy jedli więcej warzyw, oliwy z oliwek, bratków i ryb. Cukier jest kolejnym winowajcą, według Amerykańskiej Akademii Dermatologii, podczas gdy nadmierne spożywanie alkoholu może się odwodnić i uszkodzić skórę.

Użyjesz słomek, zapomnisz wziąć okulary przeciwsłoneczne? Oznacza to, że powinniśmy przemyśleć niektóre nawyki, takie jak picie napojów z slamčicom (tworzy zmarszczki wokół ust) lub žmirkanje i zmarszczki, ponieważ zapomniałeś okularów przeciwsłonecznych (które tworzą zmarszczki na czole iw kącikach oczu).

Zawsze śpisz po tej samej stronie? Jest to dobry sposób, aby obudzić się z nagužvanim twarzy i linii, które ostatecznie przekształcić się w zmarszczki. Zamiast zadremajte na plecach! Pamiętaj, że stały nacisk na jedną stronę twarzy każdej nocy może powodować trwałe zmarszczki.

Stagger skóra wokół oczu

Jak nakładać makijaż czy zdejmować soczewki kontaktowe? Skóra wokół oczu jest cienka i wrażliwa, co sprawia, że jest bardziej podatna na zmarszczki. Unikaj chęci przeciągania, przesuwania lub rozciągania. Wybierz makijaż, który można łatwo nakładać i usuwać. Jeśli nosisz soczewki kontaktowe, uważaj, aby podczas zakładania soczewek kontaktowych nie ciągnąć zbyt mocno żaluzji.

Jeśli codziennie jedziesz do pracy, lewa strona twarzy i szyi, a lewa ręka może być bardziej narażona na słońce i uszkodzenia, ponieważ szyby samochodów nie blokują szkodliwych promieni ultrafioletowych. Zachowaj Krem przeciwsłoneczny w samochodzie przez cały rok, a także zastosuj go przed wyjazdem.

Jak wybrać zabieg spread? Muszę zaznaczyć, że nie wszyscy walczą o to samo pochodzenie. Różne leczenie walki mimične, a inny dla tych, którzy byli pod wpływem grawitacji. Dlatego ważne jest, aby przyjść na bezpłatną konsultację w anty aging korzyści Studio, ponieważ muszą one być brane pod uwagę i swój wiek i swoje nawyki.

Wspólnie wybierzemy zabieg, który zapewni Ci najbardziej naturalny wygląd i najlepsze rezultaty. Bądź zrelaksowany, bo jesteś w bezpiecznych rękach lekarza.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *