Jak mężczyźni mogą poprawić swoją sprawność seksualną

Jak mężczyźni mogą poprawić swoją sprawność seksualną

Wielu mężczyzn jest zainteresowanych zwiększeniem przyjemności i satysfakcji swoich i swoich partnerów podczas seksu. Jednak koncentrując się na sprawności seksualnej może prowadzić do niepokoju.

Zestaw prostych zmian w stylu życia może pomóc:

 • zmniejsz lęk
 • poprawa zaburzeń erekcji
 • poprawa relacji z partnerami seksualnymi
 • zwiększ wytrzymałość

Zmiany te mogą uczynić seks bardziej przyjemnym i satysfakcjonującym dla wszystkich zaangażowanych.

Skup się na grze wstępnej

Skup się na grze wstępnejNiektórzy mężczyźni uważają, że Penetracja jest najważniejszą, nawet definiującą częścią seksu. Jednak wielu, którzy doświadczają zaburzeń erekcji, może być wzmocniony, aby dowiedzieć się, że nie potrzebują erekcji, aby zadowolić swoich partnerów. W rzeczywistości zaburzenia erekcji mogą być nawet zachętą do wypróbowania nowych strategii, które działają lepiej dla ich partnera.

Gra wstępna może obejmować dotykanie, całowanie i seks oralny. Dokonywanie gry wstępnej ostatni może poprawić doświadczenie seksualne dla wszystkich zaangażowanych.

Gra wstępna może być szczególnie ważna dla kobiet. Badanie 2017 wykazało, że bardzo niewiele kobiet-około 18 procent-doświadcza orgazmu z samego stosunku. Zgodnie z tymi samymi ustaleniami, 36.6 procent kobiet stwierdziło, że stymulacja łechtaczki była konieczna do orgazmu podczas stosunku.

Zaburzenia seksualne mogą być dotyczące i żenujące, ale tego typu problemy są powszechne i uleczalne. Osoba może poczuć się dobrze o swojej seksualności, pracując z certyfikowanym terapeutą seksualnym, komunikując się otwarcie z partnerami i próbując różnych zmian stylu życia.

Spróbuj czegoś nowego

Spróbuj czegoś nowegoPrzyjemność seksualna rozwija się w środowisku pasji i podniecenia. Jeśli dana osoba była z jednym partnerem przez długi czas, seks może zacząć odczuwać rutynę i może wydawać się coraz trudniej czuć się podekscytowanym, pozostać skupionym lub zadowolić partnera.

Może to pomóc spróbować nowej aktywności seksualnej lub pozycji lub uprawiać seks w innym miejscu. Również mówienie o fantazjach seksualnych może uczynić seks bardziej ekscytującym.

Ponadto może pomóc zrobić coś nowego z partnerem poza sypialnią, na przykład:

 • wspólne gotowanie
 • spływy kajakowe lub piesze
 • wyjazd do Muzeum
 • seeing a new band
 • wypróbuj nowy sport

Może to pomóc ludziom poczuć się bardziej połączeni, a emocje związane z nową aktywnością mogą przenosić się do sypialni.

Więcej ćwiczeń

Więcej ćwiczeńBycie aktywnym fizycznie może zmniejszyć czynniki ryzyka chorób serca i poprawić funkcje seksualne i ogólny stan zdrowia.

Warunki, takie jak wysokie ciśnienie krwi, choroby serca i cukrzyca mogą uszkodzić nerwy i zmienić ilość krwi, która przepływa do penisa. Może to utrudnić uzyskanie lub utrzymanie erekcji.

Ponadto niektórzy mężczyźni uważają, że regularne ćwiczenia poprawiają ich zdrowie psychiczne, zmniejszając niepokój i pomagając im czuć się lepiej o ich ciała.

Mężczyźni mogą również korzystać z ćwiczeń mięśni zaangażowanych w pobudzenie i wytrysk.

Poniższe ćwiczenie może pomóc:

 • Podczas oddawania moczu, zatrzymać przepływ moczu. Powtórz kilka razy i naucz się identyfikować zaangażowane mięśnie.
 • Kiedy nie oddawanie moczu, spróbuj skurczyć te mięśnie przez 10 sekund. Rozluźnij je na 10 sekund, a następnie zakontraktuj na kolejne 10 sekund.
 • Powtórz ten cykl skurczu i relaksu 10 razy dziennie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *