„(Nie)piękność. Ile jest warta Twoja uroda?” Natasza Socha

To już kolejna książka Nataszy Sochy którą czytam. Jest to kolejna książka z serii (Nie) bardzo przypadła mi do gustu ta seria. Seria porusza wiele tematów i mówi o problemach współczesnego świata.

Nasturcja główna bohaterka „(Nie)piękność. Ile jest warta Twoja uroda?” ma dwadzieścia osiem lat i piękne imię, mimo przepięknego imienia uważa się za osobę niezwykle brzydką. Nie potrafi nawiązać relacji damsko-męskich w „realu” za to w internecie świetnie wychodzi jej flirt.

Natomiast Paulina- drug bohaterka książki jest ideałem piękna jednak tylko ona ma świadomość tego jak drogo ją to kosztuje a jednocześnie sprawia, że czuje się niezwykle samotna.

Losy obu kobiet przecinają się i zaczynają tworzyć jedną historię.

We współczesnym świecie po prostu trzeba być ładnym. Tego niestety wymagają od nas wszyscy. Uroda staje się głównym atutem, podobnie jak ciało i młodość.

Książkę czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Fabuła książki jest bardzo leniwa i przeciągła a co za tym idzie i bardzo przewidywalna. Ale fabuła nie jest tu najważniejsza rozmyślanie o tym co w życiu ma najwyższą wartość. O tym jak postrzegana i jak ważna jest uroda w dzisiejszym świecie.

Bardzo mnie urzekła ta książka, a że jest częścią całego cyklu „Nie” to na pewno sięgnę po kolejne książki.

Dziękujemy wydawnictwu Edipresse Polska za egzemplarz książki do recenzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *