„(Nie)piękność. Ile jest warta Twoja uroda?” Natasza Socha

To już kolejna książka Nataszy Sochy którą czytam. Jest to kolejna książka z serii (Nie) bardzo przypadła mi do gustu ta seria. Seria porusza wiele tematów i mówi o problemach współczesnego świata.

Nasturcja główna bohaterka „(Nie)piękność. Ile jest warta Twoja uroda?” ma dwadzieścia osiem lat i piękne imię, mimo przepięknego imienia uważa się za osobę niezwykle brzydką. Nie potrafi nawiązać relacji damsko-męskich w „realu” za to w internecie świetnie wychodzi jej flirt.

Natomiast Paulina- drug bohaterka książki jest ideałem piękna jednak tylko ona ma świadomość tego jak drogo ją to kosztuje a jednocześnie sprawia, że czuje się niezwykle samotna.

Losy obu kobiet przecinają się i zaczynają tworzyć jedną historię.

We współczesnym świecie po prostu trzeba być ładnym. Tego niestety wymagają od nas wszyscy. Uroda staje się głównym atutem, podobnie jak ciało i młodość.

Książkę czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Fabuła książki jest bardzo leniwa i przeciągła a co za tym idzie i bardzo przewidywalna. Ale fabuła nie jest tu najważniejsza rozmyślanie o tym co w życiu ma najwyższą wartość. O tym jak postrzegana i jak ważna jest uroda w dzisiejszym świecie.

Bardzo mnie urzekła ta książka, a że jest częścią całego cyklu „Nie” to na pewno sięgnę po kolejne książki.

Dziękujemy wydawnictwu Edipresse Polska za egzemplarz książki do recenzji.