„Miód i inne produkty pszczele dla zdrowia i urody” – wydawnictwo Jedność.

„Miód i inne produkty pszczele dla zdrowia i urody” prezentuje różne  produkty pochodzenia miodowego, receptury dotyczące urody, ale i różne chorób czy dolegliwości ale też sposoby ich pokonywania za pomocą propolisu czy miodu. W książce jest też dużo informacji o zastosowaniu mleczka pszczelego, wosku lub pyłku pszczelego.

miódKsiążka to pozycja warta polecenia, gdyż z jej pomocą nauczymy się racjonalnie korzystać z dobrodziejstw miodu, rozwiążemy nie jedną dolegliwość oraz zadbamy o swoją urodę. Zamieszczone przepisy na środki z propolisem można w prosty sposób zrobić samemu.miód2

Anastasia Zanoncelli w swojej książce informuje jak wykorzystać miód na wiele sposobów i dlaczego właśnie on nam pomoże.

Poznamy historię propolisu jak i jego zastosowanie i właściwości lecznicze. Dowiemy się też jaki i ile jest gatunków i odmian miodu.
W książce też znajdziemy przepisy i receptury na kosmetyki i mikstury.miód3

Ta książka to skarbnica wiedzy na temat miodu.

Ogromną zaletą tej książki jest tej oprawa graficzna, niezwykle kolorowe i bardzo ładne zdjęcia. Format małej książeczki, bardzo poręcznej do czytania.miód1

Polecam tą pozycję wszystkim którzy doceniają wartość miodu i techniki pozyskiwania, przygotowywania. Warto poznać receptury i produkty pozyskiwane z miodu.

Dziękujemy Wydawnictwu Jedność za egzemplarz książki do recenzji.
logo_wydawnictwo_jedność kopia