„Kobiety nieidealne. Baśka” Magdalena Kawka Małgorzata Hayles

Seria „Kobiety nieidealne” jest życiowa, poruszająca i zarazem zabawna. Książki to moc pozytywnych doznań. Bohaterki tej serii to nietuzinkowe dziewczyny: Iza, Magda, Baśka oraz Joanna. W tej czwartej ostatniej książce poznajemy Basię.

BaśkaBasia własnie została mamą. Jest bogatą kobietą która żyje na koszt męża, tak o niej myślałam po przeczytaniu poprzednich części sagi, jakież było moje zdziwienie gdy poznałam ją lepiej w czwartej części. Bardzo, bardzo zyskała w moich oczach.

Seria ,,Kobiety nieidealne” to powieści życiowe, o podobnych problemach z jakimi na odzień borykają się współczesne kobiety.

Autorki Magdalena Kawka i Małgorzata Hayles pięknie pokazały jak trudno jest wychowywać dorastające dzieci. Pokazały też przemianę Baśki z kobiety która ma właściwie wszystko „podane na tacy” w kobietę silną i niezależną. A we wszystkim wspierają ją dzielnie jej wierne przyjaciółki, które po raz kolejny udowadniają, że kobiety i ich więzy mają niezwykłą moc i siłę. Siłę przetrwania i wyjścia ze wszelkich opresji.

Książkę czyta się bardzo przyjemnie, ta część podobnie jak trzy poprzednie jest idealną lektura na wieczory, niezależnie czy to letni, zimowe, wiosenne czy jesienne. Każda pora roku jest dobra do czytania tych lekkich a jednocześnie bardzo życiowych opowiadań zebranych w serii „Kobiety nieidealne”.

Dziękujemy wydawnictwu Replika za egzemplarz książki do recenzji.

Replika