„Szkoła Mówców. Myśl i prezentuj inaczej niż wszyscy” Lidia Buksak

To najlepsza książka dotycząca wystąpień publicznych, prezentacji jaką czytałam. Każdy kto chodź raz musiał publicznie powiedzieć kilka słów wie jakie to trudne.Mamy dla Was dzisiaj książkę która pomoże Wam waszym wystąpieniem oczarować słuchaczy.

szkoła

Książka napisana została przez wieloletniego trenera panią Lidię Busak (trener wystąpień biznesowych z ponad 20-letnim doświadczeniem w szkoleniu menedżerów, logopeda medialny).

Wystąpienia publiczne to bardzo trudny temat. W świecie biznesu który cały czas się zmienia są one powszechne. Dlatego trzeba cały czas się rozwijać i dążyć do perfekcji.

Ta książka to nie teorie, to treści wynikające z wieloletniego doświadczenia autorki w pracy z żywym człowiekiem. W tej świetnej publikacji dostaniesz mnóstwo praktycznej wiedzy i ćwiczenia, które realnie wpłyną na Twój sposób prezentowania.

W książce znajdziesz odpowiedzi między innymi na takie pytania:
Jak występować publicznie inaczej niż wszyscy
Jak skutecznie i szybko tworzyć strategię i strukturę nowoczesnej prezentacji
Jak być pewnym siebie, radzić sobie ze stresem oraz budować swój autorytet i pozycję eksperta
Jak wzmacniać swój przekaz głosem, mową ciała i wyjątkowymi slajdami.

Książka napisana bardzo zrozumiałym i czytelnym językiem. Autorka pisze w sposób bardzo przystępny, nawet nie zauważyłam kiedy doszłam do ostatniego rozdziału. Dużo konkretnej wiedzy popartej przykładami i ćwiczeniami. Przedstawiana jest jako publikacja skierowana głównie do osób prezentujących w biznesie, ale świetnie sprawdzi się też w każdym innym środowisku. 

W książce znajdziemy informację co warto dodać do prezentacji, czego unikać, w jaki sposób mówić. Autorka zadbała też o to by w książce znalazły się ćwiczenia artykulacyjne, oddechowe.

Dziękujemy wydawnictwu Onepress za książkę.

logo_onepress