„Pełna MOC życia. Jeśli o czymś w życiu marzysz – sięgnij po to”. Wydanie II zmienione- Jacek Walkiewicz

To książka z dziedziny psychologi biznesu. Motywator taki który ma nas zainspirować a może nawet zmienić nasze życie. Przyciąga do tej książki ciekawy temat i znane nazwisko Jacka Walkiewicza. 

Pełna moc życiaJest to książka która pozwala czytelnikowi zastanowić się nad tym jak postrzega siebie i otaczający go świat, zachęca go do zastanowienia się co chce w tym życiu zmienić.

Wiem, że można spotkać przypadkową osobę i to właśnie ona będzie początkiem wielkich transformacji.

„Pełna MOC życia” to nie jest zwyczajny zbiór pustych sloganów, które same mają nam pomóc zmienić nasze życie. Książka ta jest pełna anegdot i ciekawych spostrzeżeń które dają dużo energii i mocy do zmiany. Pokazuje, że zmiana podejścia do życia jest możliwa i realna.

Każdy rozdział tej pozycji jest poświęcony innej umiejętności, którą autor nazywa MOCĄ. Każdy rozdział książki kończy się Rozmyślnikiem, czyli pytaniami do nas, pytaniem które ma nam pomóc w rozwoju osobistym, są też tam 2 propozycje książek jakie powinno się przeczytać dla pogłębienia tematu poruszonego w danym rozdziale.

Człowiek nieświadomy swoich życiowych celów jest zdany na przypadek. Jeśli znasz cel swojej życiowej podróży i jesteś uważny – nigdy się nie zgubisz. Każda droga prowadzi do celu, ale pod warunkiem, że nią wystarczająco długo idziesz. Bądź uparty i konsekwentny.

Książka napisana jest bardzo prostym i dostępnym językiem, czytając ma się wrażenie że jest to rozmowa ze znajomym. A odpowiedzi naszego rozmówcy rozwiązują nasze wątpliwości co do naszych kolejnych kroków w drodze do zmiany życia.

Zachęcam do przeczytania tej książki, WARTO. Bo WARTO stawiać kolejne kroki ku zmiany własnego życia na lepsze…

logo_onepress