„Życie”. Audrey Carlan

Książka „Życie” jest częścią trylogii „Namiętność”, opisane są w niej dalsze losy czwórki przyjaciółek poznanych wcześniej w „Trylogii namiętności” Audrey Carlan. Historia skupia się tym razem na Marii- dziewczynie o ognistym temperamencie.

życieW powieściach Audrey porywa mnie połączenie elementów erotyki z elementami thrillera/kryminału. Akcja książki jak i ilość scen erotycznych została bardzo dobrze wyważona i dobrana. Całość dopełnia  wątek Marii i Elijah. Czyli wątek uczucia które spada na bohaterów nagle i niespodziewanie, pełne namiętności i ogromnego pożądania.
Książka jest to powieść o uczuciu, ale uczuciu które nigdy nie powinno się zdarzyć.Czy taka miłość może przetrwać? Jak zakończy się walka o te uczucie?

„Życie” Audrey Carlan to bardzo przewrotna i dobrze napisana książka, zresztą jak wszystkie poprzednie. Co ważne książkę tą można czytać bez zapoznania się z tomami wcześniejszymi, jako pojedyncza historię a nie składającą się z kilku tomów. Otrzymujemy wystarczającą porcję informacji aby zrozumieć wydarzenia z przeszłości istotne dla obecnej sytuacji i  obecnych wydarzeń.

Powieść napisana jest lekkim i bardzo przyjemnym językiem, czyta się ją ekspresowo mimo iż jej tematyka nie należy do łatwych. I czytelnik doświadcza ferii rożnych emocji wraz z kolejnymi przeczytanymi kartkami. Ja musiałam przerwać parokrotnie czytanie aby nabrać dystansu do przeczytanych historii i przeżyć bohaterów.

Magda

Wydawnictwo: EDIPRESSE KSIĄŻKI
Oprawa: miękka
Przełożyła: Anna Szafran
Projekt graficzny okładki i stron tytułowych: Magdalena Zawadzka
Liczba stron: 336
Premiera: 19.09.2018 r.

Dziękujemy wydawnictwu EDIPRESSE za egzemplarz książki do recenzji.

EDIPRESSE