Radzka radzi- kalendarz na 2019 rok

Każda ogarnięta kobietka powinna mieć na swoim biurku kalendarz 🙂 My mamy piękny, czerwony, przejrzysty i bardzo przydatny 🙂

DSCN2817

Kalendarz to taki obowiązkowy „gadżet” dla dziewczyn które są na topie z modą.

Autorka Radzka — vlogerka, stylistka i wielka entuzjastka historii mody. Do ręki dostajemy piękne narzędzie które przeprowadzi nas przez cały rok.

Pięknym dodatkiem są inspirujące kolorowe ilustracje na każdy miesiąc stworzone przez Elenę Ciuprinę i prezentujące kolekcję znanych światowych projektantów. Do tego ciekawostka lub cytat ze świata mody na każdy dzień. W środku, w kalendarzu dużo miejsca na własne notatki na każdy dzień. , bez zbędnych dodatków i tabelek.

DSCN2821

Kalendarz rozpoczyna się specjalnie wyznaczonym miejscem do podpisania, dalej na dwóch stronach jest rozpisany cały przyszły rok 2019 (i tu można sobie zaznaczyć kółeczkiem najważniejsze daty, a potem w poszczególnych miejscach kalendarza z tą datą uzupełnić wszystkie informację. Każdy miesiąc zaczynamy od wspaniałej ilustracji, następnie na dwóch kartkach jest ujęty cały nadchodzący miesiąc, ujęty w przejrzystą tabelę z miejscem na notatki, mamy ciekawe informacje o jakimś kolorze. Na dole każdego miesiąca strony zdobią małe ikonki prezentujące różne motywy, np. prezent, kapelusz itp., modowe porady, ciekawym cytaty.

DSCN2823

Doskonały kalendarz/dziennik przeznaczony dla kobiet z rozwiniętą estetyką, zrobiony pięknie i solidnie.
Do kalendarza przekonał mnie piękny czerwony kolor oraz idealnie i z pasją przygotowana grafika i budowa. Ta pozycja została bardzo dobrze wykonana i zadbano o szczegóły. Wielki plus za czarną gumkę i wstążeczkę do zaznaczania poszczególnych dni.

DSCN2826

Praktyczny format A5 pozwala na zabranie kalendarza ze sobą na każde spotkanie. Jednak ogromnym minusem jest waga tego kalendarza. Jest zdecydowanie dla mnie za ciężki. I będzie musiał być „kalendarzem biurkowym”.

Kilka słów o autorce:
Magdalena Kanoniak, ur. w 1984 roku w Zielonej Górze, studiowała we Frankfurcie nad Menem i we Wrocławiu, absolwentka filologii germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Stylistka osobista, twórczyni pierwszego w Polsce modowego vloga. Jako Radzka opowiada o modzie, pokazuje  codzienne stylizacje oraz przygotowuje poradniki sylwetkowe. Ma entuzjastyczne podejście do mody, a jej filmy na YouTubie oglądają dziesiątki tysięcy internautów. Poza vlogiem Radzka doradza klientom indywidualnym, uczestniczy w eventach modowych i prowadzi szkolenia z zakresu wizerunku dla pracowników firm z branży mody i nie tylko. Mieszka i pracuje we Wrocławiu.

DSCN2820
YT: https://www.youtube.com/user/raaadzka
FB: https://www.facebook.com/Radzkavlog
IGhttps://www.instagram.com/radzka/

Kalendarz wydało wydawnictwo Septem, a do moich rąk przekazało wydawnictwo Onepress.

Marta

logo_onepress