„Jestem pozytywnym wojownikiem – Kurs Pozytywnego Myślenia”. Beata Pawlikowska

Bardzo niechętnie zaglądam do tego typu publikacji  jak książka „Jestem pozytywnym wojownikiem”, ale ta mnie bardzo zaciekawiła, tym w jaki sposób wyzwala potrzebę działania i motywuje do podejmowania wyzwań.

Pawlikowska Jestem pozytywnymKsiążka jest tak zbudowana, że znajdziemy w niej miejsce na własne notatki, dokładną datę jak i swoje osobiste przemyślenia. Jest to już 12 część cyklu Beaty Pawlikowskiej więc dużo w tej książce odniesień do Bożego Narodzenia, ale to nie przeszkadza w czytaniu tej pozycji w innych częściach roku.

„Jestem pozytywnym wojownikiem” jest dwunastym tomem z serii „Kursu pozytywnego myślenia”, mój jest pierwszy.

Dużym plusem tej książki są  zawarte rysunki, pozaznaczane cytaty i myśli W tej książce panuje artystyczna wolność nie tylko w treści ale i interpunkcji, bo przecinki w książce, postawione są zgodnie z artystyczną wolnością.

Ten tytuł to zbiór rad na każdy dzień miesiąca. I motywator do tego by każdego dnia pamiętać o myśleniu o sobie  i o tym że to właśnie ja jestem najważniejsza. I takie myślenie wcale nie oznacza że jestem egoistką myślącą tylko o sobie ale bardzo wartościową osobą która dba o swoją prywatną przestrzeń.

Dziękujemy wydawnictwu Edipresse za egzemplarz książki do recenzji.
EDIPRESSE