„Kobiety nieidealne. Iza” Magdalena Kawka, Małgorzata Hayles

Iza- kobieta silna i niezależna, ze wszystkim radzi sobie sama. Ma wszystko poukładane aż do pewnego dnia, kiedy to wszystko zaczyna się walić…

Iza„Iza” to druga książka z serii „Kobiety nieidealne” duetu Magdalena Kawka, Małgorzata Hayles.
Autorki pokazują w swoich książkach ważne i jednocześnie trudne życiowe momenty. Robią to w lekki i humorystyczny sposób.

Bardzo mi odpowiada, że autorki pokazują czytelnikowi jak ważne jest to skąd pochodzimy, gdzie są nasze korzenie i kim naprawdę jesteśmy.

Książkę czyta się bardzo dobrze. Jest w niej mnóstwo powodów do śmiechu, ale też wiele powodów do wzruszeń. Lekkie i naturalne dialogi do tego świetny humor i prawdziwe kobiety z charakterem, takie babki z krwi to zalety całej serii które stwarzają poczucie przyjaźni czytelnika z bohaterkami.

Samotna to ja byłam przez dwanaście lat mojego małżeństwa. Byłam samotna tym najgorszym z możliwych rodzajem samotności, z której nie zdajesz sobie nawet sprawy, dopóki nie zjawi się ktoś, kto ci to uświadomi. Wtedy byłam samotna, teraz jestem po prostu sama.

Podobnie jak w pierwszym tomie autorki skupiają się nie tylko na głównej bohaterce, ale też na jej przyjaciółkach ich przeżycia toczą się jakby w tle historii Izy.

Czytając tę książkę czytelnik czuje się tak jakby wpadł w odwiedziny do przyjaciółki a ta opowiadała mu wszystko to co wydarzyło się od ostatniego spotkania.

„Kobiety nieidealne. Iza” to prosta powieść o poszukiwaniu tożsamości i o ludzkiej słabości, o miłości. To książka dla każdej kobiety, w której każda z nas znajdzie cząstkę siebie.

Informacje o książce:
Tytuł: Kobiety nieidealne. Iza
Tytuł oryginału: Kobiety nieidealne. Iza
Autor: Magdalena Kawka, Małgorzata Hayles
ISBN: 9788376747361
Wydawca: Replika
Rok: 2018

Dziękujemy wydawnictwu Replika za egzemplarz książki do recenzji.

Replika