„Jesienny bluszcz” Magdalena Kubasiewicz

To książka bardzo prawdziwa, pokazuje, że życie nie zawsze jest jak z bajki. A relację zawiłe damsko-męskie mogą zmienić życie. Zapraszamy do lektury książki Magdaleny Kubasiewicz, wydanej przez Wydawnictwo Replika. „Jesienny bluszcz” to dobra propozycja na grudniowe, długie wieczory.

jesienny

W chłodne wieczory zapraszam Was do lektury bardzo ciekawej powieści w której autorka pokazuje, że w życiu wcale nie bywa różowo i słodko. Napisała ją Magdalena Kubasiewicz, a wydało Wydawnictwo Replika. „Jesienny bluszcz” to dobra propozycja na październikowy wieczór. Do tego herbatka i kocyk. I będzie piękny wieczór mamy zagwarantowany.

W „Bluszczowym Dworze” spotykają się cztery różne kobiety: Wioletta, Karina, Kaśka, Anna. Nie chce Wam tu opisywać całej fabuły, bo w recenzji nie o to chodzi. Ale powiem Wam, że w książce jest i o zdradzie, pracoholizmie, braku zrozumienia… Bohaterkami „Jesiennego bluszczu” są kobiety, które łączą relacje rodzinne i przyjacielskie. Dziewczyny bardzo się lubią ale i iskrzy między nimi. Przyjaźń pomiędzy nimi bywa wielokrotnie wystawiana na próbę.

Książka to piękna opowieść o życiu. Która wzrusza i zachęca do chwili refleksji. Opowieść ta pokazuję, że warto wspierać się na kimś bliskim, dać sobie pomóc i nie izolować się od otoczenia.

Książka jest lekturą mądrą i pełną humoru. Autorka pokazuje losy kobiet zwyczajnych, a nie lukrowych. Takich jakie spotykamy na co dzień. A może w dziewczynach z książki rozpoznasz siebie, czytelniku?

Warto przeczytać tą książkę, aby sobie uświadomić, że problemy są po to, by je rozwiązywać. Życie nie zawsze jest bajkowe i fajne jest to, że polscy autorzy pokazują prawdziwych bohaterów. Takich jak każdy z nas.

Replika