„Męskie zwierze(nia)”. Agnieszka Gozdyra

„Męskie zwierzenia” to książka pełna wywiadów z wieloma bardzo rozpoznawalnymi nazwiskami, ale to nie są zwyczajne wywiady… Są to rozmowy o pupilach, o tych czworonożnych przyjacielach.

męskie zwierzenia„Męskie zwierzenia” to książka, która prezentuje mężczyzn jako tych bardzo czułych na krzywdę tych słabszych którzy nie mają głosu bo po prostu nie posługują się ludzkim językiem.

Książka jest zbiorem wywiadów których udzielili Agnieszce Gozdyrze panowie o najbardziej rozpoznawalnych nazwiskach w Polsce, Robert Biedroń, Janusz Chabior, Tytus i Zbigniew Hołysowie, Szymon Majewski, Marcin „Różal” Różalski, Andrzej Rozenek i Leszek Stanek.

„Męskie zwierzenia” to zbiór wywiadów z siedmioma mężczyznami o ich ogromnej miłości do zwierząt, czasem patrząc na zdjęcia tych panów można się zastanawiać jak to jest możliwe że tacy ogromni w posturę czy poważni panowie mogą kochać tak bardzo tak małe i przez wielu ludzi nie lubiane stworzenia. A jednak mogą 😀

Te wywiady są ilustrowane fotografiami z prywatnych zbiorów rozmówców. Zdjęcia utrzymane w  czarno-białej kolorystyce co dodaje uroku książce.
Wywiady są bardzo szczere i pełne emocji co powoduje, że są naprawdę szczere i pozwalają poznać pytanego bardzo dobrze. A opowieści o zwierzakach po prostu wyciskają łzy.

Zysk ze sprzedaży książki wspiera Fundacje dla szczeniąt „Judyta”.

Książka miała swoją premierę na Warszawskich Targach Książki w maju 2018 roku i ukaże się nakładem wydawnictwa Oficyna 4eM.

Magdalena

4em