„Kochanka księcia” Geneva Lee

Pierwsza część bestsellerowej trylogii ROYALS, która urzeknie każdą kobietę. Życie Clary zmienia się o 180 stopni, gdy udaje się na tajemnicze spotkanie z księciem, który proponuje jej układ.

kochanka

Dużo czytam więc, od czasu do czasu potrzebuję przeczytać jakąś lekką i przyjemną książkę. Idealne do tego są dobre romanse- erotyk z trochę bajkową, nierealną historią o wielkiej miłości i namiętności. „Kochanka księcia” jest dobrą propozycją, jest na tyle fajna i wciągająca, że gwarantuje przyjemny, relaksujący wieczór.

Daleko mu do księcia z bajki. Lubi kontrolować . Jest wymagający . I niebezpieczny .
A ja nie potrafię mu odmówić.

Historia to typowe romansidło: Clara –  majętna dziewczyna, która właśnie skończyła studia, jednak nie pochodziła z arystokratycznego kręg oraz Aleksanser – mroczny, pełen sekretów książę. Który jest dominujący, mroczny, już na wstępie ostrzegający przed sobą i swoimi zachowaniami. Ona angażująca się emocjonalnie, sama nie wie czego chce.

Życie Clary zmienia się o 180 stopni, gdy udaje się na tajemnicze spotkanie z księciem, który proponuje jej układ. Clare przyłapano na pocałunku z samym księciem. Ich zdjęcia obiegły całą Anglię, a dziewczyna według paparazzo stała się jego najnowszą zdobyczą… Czy tak jest?

W książce jest sporo „scen łóżkowych” w których mamy mocną dominację księcia. Te sceny są opisane z niezwykłym wyczuciem, co powoduję, że czyta ją się sympatycznie i nie przeszkadzają one nawet wrażliwym, delikatnym czytelnikom. Autorka nie przesadziła z ilością scen łóżkowych i potrafiła je umiejętnie wpleść w ciekawą i porywającą fabułę. Chcę bardzo mocno podkreślić, że autorka opisała „te sceny” z wyczuciem i ze smakiem, więc czytałam je z przyjemnością.

 … Alexander zaczął krążyć wokół mnie. Czułam się jak ofiara, gdy przyglądał się swoim drapieżnym wzrokiem. Mógł albo mnie chronić, albo rozszarpać na kawałek po kawałku, a z niemrawego uśmiechu, który wpełzł na jego twarz, trudno wyczytać, na co się zdecydował …

Czyta się ją lekko, dość przyjemnie. Tym bardziej, że niemal każda kartka opływa seksem. Opowieść to płytki romans opływający scenami. Na pewno dla dorosłych +18!

„Kochanka księcia” to książka, która swoje odleżała na mojej recenzyjnej kupeczce.Za co bardzo przepraszam wydawnictwo kobiece. Ale myślę, że nic straconego. Ta pozycja na pewno będzie miłą wieczorną lekturą po pracowitym jesiennym bądź zimowym dniu.

Kolejne części historii:
ROYALS. Sekret księcia
ROYALS. Korona na zawsze

O autorce

Geneva Lee – bestsellerową autorka według „The New York Times” i „USA Today”. Woli puścić wodze fantazji niż uczestniczyć w szarej rzeczywistości, dlatego każdą wolną chwilę poświęca pisaniu książek. Szczególnie lubi wyobrażać sobie zdarzenia z udziałem potężnych, niebezpiecznych i seksownych mężczyzn. Temperament Genevy oddaje jej twórczość, więc jeśli chcesz ją poznać, przeczytaj jej romans. Mieszka w Kansas z rodziną.

Wydawnictwo: Kobiece
Tytuł oryginału: Command Me ( The Royals Saga: Book One)
Oprawa: miękka
Liczba stron: 500
Przełożyła: Monika Pianowska
Premiera: 23 lutego 2018 r.

kobiece