„Dotyk twoich słów” Aleksandra Steć

„Dotyk Twoich słów” są to dwa tomy niezwykłych aforyzmów. Podzielone są ona według pór roku, w pierwszym znajdziemy Lato i Jesień, w drugim Zima i Wiosna.Aleksandra Steć maluje słowami emocje czym przekonuje do swojej twórczości bardzo wielu ludzi.

,Dotyk Twoich słów” jest naszym  drugim spotkaniem z twórczością autorki. I ta lektura podobnie jak „Moja dusza pachnie Tobą’  wywołuje w nas ogromne emocje i skłania do przemyśleń i spojrzenia we własną duszę

Są ludzie, którzy stają na naszej drodze i nic już nie jest takie, jakie było wcześniej. A co dziwniejsze – całą nasza przeszłość również zmienia znaczenie.

Autorka swoimi słowami przychodzi z pomocą do wszystkich którzy poszukują odpowiednich słów aby wyrazić, to co kryje się we wnętrzu, kiedy brakuje nam słów aby wyrazić to co czujemy. Pani Aleksandra dzieli się z czytelnikami osobistymi przeżyciami i towarzyszącymi im emocjami.

Najpiękniejsze relacje to takie, kiedy potraficie nawzajem być dla siebie inspiracją. Niekoniecznie do tworzenia sztuki. Do tworzenia życia. Najpiękniejsza relacja z drugim człowiekiem to taka, kiedy ktoś przyjmuje Cię w całości, taką jaka jesteś.

Książkę wyróżniają proste i nieskomplikowane słowa. A z tych słów powstają pełne emocji i emocjonalne zdania, niezwykle pełne prawdy zdania. W tych dwóch  tomach odnajdziemy teksty właściwie na każdą okazję. Treść jest minimalistyczna ale niezwykle wymowna.

Twórczość Aleksandry Steć bardzo porusza moją duszę i z każdą stroną autorka staje się mi bliższa. Oba te tomy znajdą się w mojej podręcznej biblioteczce.

Książki można kupić TU.

dotyk 1 dotyk 2