Planer rodzinny od Wydawnictwa Jedność

Koniec wakacji zbliża się dużymi krokami i rozpocznie się rok szkolny. A to okres wytężonej pracy i zajętego czasu dla całej rodziny, zarówno dla rodziców jak i dzieci. I tu z pomocą przychodzi wydawnictwo Jedność które przygotowało wątkowe karty „Planeru Rodzinnego na Lodówkę.”

DSCN2645Zwykły kalendarz w obecnym zabieganym świecie dla  całej rodziny zupełnie się nie sprawdza. Dobrym rozwiązaniem dla uporządkowania całego zamieszania w życiu rodzinnym w jednym miejscu są właśnie karty Planera Rodzinnego gdzie każdy z domowników może umieszczać swoje notatki, plany, daty, ważne informacje dla całej rodziny.

W jego skład wchodzą: 12 kartek formatu A3 z kolejnymi miesiącami roku szkolnego począwszy od września 2018 a skończywszy na sierpniu 2019, 6 maleńkich kwadratowych magnesów, 4 nieduże notesiki oraz mnóstwo maleńkich kolorowych naklejek. Wszystko to ukryte w czerwonej teczce spiętej gumką.

Magnesy dołączone do teczki umożliwiają nam przyczepienie planera do lodówki czyli miejsca ogólnodostępnego dla całej rodziny, bo gdzie mamy pewność że każdy z domowników zagląda codziennie? Oczywiście kuchnia.DSCN2655

Świetnym dodatkiem są notesy, dwa przeznaczane są na wiadomości dla rodziny, a dwa kolejne są przygotowane do zapisywania listy zakupów.

Ostatnią rzeczą jaką znajdziemy w czerwonej teczce są 2 kartki z maleńkimi ale jakże uroczymi naklejkami prezentującymi różne minki. Są one bardzo dobre kiedy chcemy podkreślić rangę jakiegoś bardzo ważnego dnia.DSCN2650 DSCN2655

Bardzo podoba mi się pomysł z takim planem który usprawnia nam życie rodzinne. Jest świetnym narzędziem do ogarniania czasu i wszystkich obowiązków. Uczy punktualności i porządku oraz planowana.
Polecam wszystkim taką teczkę aby uporządkować każdy dzień przez cały szkolny rok 🙂

 

Dziękujemy wydawnictwu Jedność za udostępnienie teczki do recenzji.

logo_wydawnictwo_jedność kopia