„Umysł” Audrey Carlan

Czas na kolejną książkę z serii „Trylogia namiętności”, tym razem książka Audrey Carlan nosi tajemniczy tytuł „Umysł”.

UmysłChase Davis, główny bohater książki to biznesmen o niebotycznym majątku.Sława i rozgłos jest jego chlebem powszednim, przyszła też do jego narzeczonej Gillian Callahan.

Książka udowadnia, że miłość usypia czujność. I nawet ci co byli przekonani o swoim bezpieczeństwie gubią czujność i ulegają obietnicy spełnienia marzeń o bliskości z drugim człowiekiem.

Gigi główna bohaterka książki nigdy nie  spodziewała się, że jej życie ułoży się tak jak nawet nie marzyła,doświadczenia z przeszłości nauczyły ją, że nic nie jest na zawsze. Chase jest mężczyzną, który zawsze zdobywa to czego pragnie i nigdy nie przyjmuje odmowy. Tym bohaterom mimo tylu różnic udało się stworzyć związek, bo są przekonani o tym, że ich uczucie nie jest czymś zwyczajnym i oczywistym.

Znalazł się jednak ktoś kto chciał zniszczyć to uczucie i uderza w Gigi, ale Chase nie ma zamiaru patrzeć na to obojętnie i zaczyna swoje prywatne śledztwo. Znalezienie stalkera wcale nie jest takie proste. Przeszłość powróci niczym zły sen a miłość zostanie wystawiona na próbę.

Podoba mi się przemienna narracja zastosowana w książce. Czyli dwie perspektywy Gillian i pana X. Styl pisania autorki jest bardzo lekki i łatwy co sprawia, że książkę czyta się bardzo szybko.

Ta część cyklu jest o wiele bardziej mroczna i przeżerająca. Bohaterka musi stawić czoła prześladowcy którego nie potrafi zidentyfikować. Uczucia są bardzo ważne w tej książce ale dużą rolę zaczynają odgrywać emocje które tworzą sensacyjne wydarzenia.

Dziękujemy wydawnictwu Edipresse za egzemplarz książki do recenzji.

EDIPRESSE

Podaj dalej! Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page