„Umysł” Audrey Carlan

Czas na kolejną książkę z serii „Trylogia namiętności”, tym razem książka Audrey Carlan nosi tajemniczy tytuł „Umysł”.

UmysłChase Davis, główny bohater książki to biznesmen o niebotycznym majątku.Sława i rozgłos jest jego chlebem powszednim, przyszła też do jego narzeczonej Gillian Callahan.

Książka udowadnia, że miłość usypia czujność. I nawet ci co byli przekonani o swoim bezpieczeństwie gubią czujność i ulegają obietnicy spełnienia marzeń o bliskości z drugim człowiekiem.

Gigi główna bohaterka książki nigdy nie  spodziewała się, że jej życie ułoży się tak jak nawet nie marzyła,doświadczenia z przeszłości nauczyły ją, że nic nie jest na zawsze. Chase jest mężczyzną, który zawsze zdobywa to czego pragnie i nigdy nie przyjmuje odmowy. Tym bohaterom mimo tylu różnic udało się stworzyć związek, bo są przekonani o tym, że ich uczucie nie jest czymś zwyczajnym i oczywistym.

Znalazł się jednak ktoś kto chciał zniszczyć to uczucie i uderza w Gigi, ale Chase nie ma zamiaru patrzeć na to obojętnie i zaczyna swoje prywatne śledztwo. Znalezienie stalkera wcale nie jest takie proste. Przeszłość powróci niczym zły sen a miłość zostanie wystawiona na próbę.

Podoba mi się przemienna narracja zastosowana w książce. Czyli dwie perspektywy Gillian i pana X. Styl pisania autorki jest bardzo lekki i łatwy co sprawia, że książkę czyta się bardzo szybko.

Ta część cyklu jest o wiele bardziej mroczna i przeżerająca. Bohaterka musi stawić czoła prześladowcy którego nie potrafi zidentyfikować. Uczucia są bardzo ważne w tej książce ale dużą rolę zaczynają odgrywać emocje które tworzą sensacyjne wydarzenia.

Dziękujemy wydawnictwu Edipresse za egzemplarz książki do recenzji.

EDIPRESSE