„Bunt” Katarzyna Muszyńska

Bunt” to nowa powieści fantasy Katarzyny Muszyńskiej, pisarki i dziennikarki z Bydgoszczy. Bohaterka pierwszej powieści pani Katarzyny pt. „Tajemnicze Avinionu” powraca. Sile wyrusza wraz z mężem w kolejną podróż. Ich celem jest rozwiązanie rodzinnej tajemnicy. BuntCzy miłość tych dwojga przetrwa? Jakie niebezpieczeństwa czekają na księżniczkę Morigan?

Książka jest dopracowana graficznie pod każdym względem to zasługa bydgoskiego wydawnictwa „Łuczniczka”. Ma przepiękną okładkę, wydana została w twardej oprawie. Została ona wydana na śnieżnobiałym papierze i z dużymi literami co na pewno ułatwia czytanie.

Książka jest literaturą fantastyczną więc przenosi nas do krainy Płaskowyż, do krainy niezwykłej ale jednocześnie niebezpiecznej. To świat magi gdzie każdy kto obdarzony jest magicznymi zdolnościami musi się ukrywać, żeby nie zostać zgładzonym. Ale tworzą się oddziały buntowników co w konsekwencji może prowadzić do otwartej wojny między tymi co są obdarzenie mocami i tymi co ich nie mają.

Książką jest bardzo dynamiczna i ma wiele zaskakujących zwrotów akcji, co jest jej ogromnym plusem.
Książka tak się kończy, że można się spodziewać kolejnej części i mieć nadzieję, że znów pochłoną czytelnika otchłanie Płaskowyż

Na razie „Bunt” można kupić wysyłkowo u wydawcy, czyli w wydawnictwie „Łuczniczka” oraz w Domu Legend Bydgoszczy.

Same nie jesteśmy amatorkami tego rodzaju literatury, jednak tą publikację możemy polecić z całego serca, jest dobrze napisana, a do tego sposób wydania jest uroczy, można się w niej po prostu zakochać.

łuczniczka