„Tamtego lata w Bułgarii” Małgorzata Winkler- Pogoda

Historia rodzącego się międzynarodowego uczucia w trudnych czasach lat osiemdziesiątych opowiedziana przez Małgorzatę Winkler- Pogoda w książce „Tamtego lata w Bułgarii”.Bułgaria

W czasach gdy dzieje się fabuła książki wyjazd z naszego kraju był niezwykle trudny i wiązał się z szeregiem niedogodności. I właśnie w tak trudnych realiach pojawiła się międzynarodowa miłość Łucji i Borysa. Dziś gdy podróżowanie jest tak banalni proste takie uczucia nie mają do pokonania właściwie żadnych trudności.

Autorka „Tamtego lata w Bułgarii” pięknie opowiada o trwającej wiele lat miłości, która jest przeznaczeniem. Małgorzata Winkler- Pogoda przekonuje, że niewielki mamy wpływ na swoje życie.

Jest to opowieść o pięknym uczuciu które mimo upływu czasu trwało ale nie miało szans na rozwój i przekształcenie się w płomienną miłość. Jest to także opowieść o pięknym ale nie docenianym i nie poznanym kraju czyli Bułgarii.

Książka napisana jest prostym językiem, bardzo dobrze i szybko się czyta. Ogromnym jej plusem jest to, że opowiada o ciepłej i jednocześnie dla nas Polaków egzotycznej Bułgarii.

Po latach tęsknoty, Łucja postanawia ponownie wybrać się do słonecznej i urokliwej Bułgarii. Liczy, że spotka tam Borysa- człowieka który zajął w jej sercu bardzo ważne miejsce. Czy się odnajdą, czy los ich połączy na nowo?

Dziękujemy wydawnictwu Edipresse za egzemplarz książki do recenzji.

EDIPRESSE

 

Podaj dalej! Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page