„Tamtego lata w Bułgarii” Małgorzata Winkler- Pogoda

Historia rodzącego się międzynarodowego uczucia w trudnych czasach lat osiemdziesiątych opowiedziana przez Małgorzatę Winkler- Pogoda w książce „Tamtego lata w Bułgarii”.Bułgaria

W czasach gdy dzieje się fabuła książki wyjazd z naszego kraju był niezwykle trudny i wiązał się z szeregiem niedogodności. I właśnie w tak trudnych realiach pojawiła się międzynarodowa miłość Łucji i Borysa. Dziś gdy podróżowanie jest tak banalni proste takie uczucia nie mają do pokonania właściwie żadnych trudności.

Autorka „Tamtego lata w Bułgarii” pięknie opowiada o trwającej wiele lat miłości, która jest przeznaczeniem. Małgorzata Winkler- Pogoda przekonuje, że niewielki mamy wpływ na swoje życie.

Jest to opowieść o pięknym uczuciu które mimo upływu czasu trwało ale nie miało szans na rozwój i przekształcenie się w płomienną miłość. Jest to także opowieść o pięknym ale nie docenianym i nie poznanym kraju czyli Bułgarii.

Książka napisana jest prostym językiem, bardzo dobrze i szybko się czyta. Ogromnym jej plusem jest to, że opowiada o ciepłej i jednocześnie dla nas Polaków egzotycznej Bułgarii.

Po latach tęsknoty, Łucja postanawia ponownie wybrać się do słonecznej i urokliwej Bułgarii. Liczy, że spotka tam Borysa- człowieka który zajął w jej sercu bardzo ważne miejsce. Czy się odnajdą, czy los ich połączy na nowo?

Dziękujemy wydawnictwu Edipresse za egzemplarz książki do recenzji.

EDIPRESSE