„Unf*ck yourself. Napraw się!” Gary John Bishop

„Unf*ck yourself. Napraw się!” to książka,kierowana do każdego odbiorcy niezależnie od wieku. To książka niezwykle motywacyjna, prosty język i krótka formula jej rozdziałów to niewątpliwy plus tej książki. 

Napraw sięKsiążka składa się z dziewięciu rozdziałów – kroków. Rozdziały są krótkie i treściwe. Napisane bardzo łatwym i przystępnym językiem który sprawia, że książkę czyta się bardzo przyjemnie i szybko. Tak krótkie rozdziały są celowe ponieważ autor sam stwierdza, że zawsze można do nich wrócić.

W naszym społeczeństwie trwa szaleńczy wyścig o to, kto będzie najbogatszy, najmądrzejszy lub najsilniejszy. Przytłoczeni presją społeczną i rodzinną po drodze zatraciliśmy umiejętność bycia po prostu sobą, życia własnym życiem i wyboru swojej ścieżki. Czym to się kończy? Dla wielu ludzi – rozczarowaniem i niespełnieniem, to na pewno.

Gary John Bishop opisuje w konkretnych sytuacjach jak reagujemy i co pojawia się w naszych głowach. Ale też daje nam konkretne rozwiązania co zrobić żeby nasze myśli kreowały pozytywne rozwiązania. Autor przekonuje, że to my musimy sami sobie pomóc jeśli sami nie będziemy chcieli zmiany.

Książka „Unf*ck Yourself. Napraw się!” jest drogowskazem który pomaga nam zmienić nastawienie do wielu spraw a co za tym idzie powoduje w nas zmiany które prowadzą do nowego, lepszego życia.

Jesteśmy tak przyzwyczajeni do krytycznego głosu rozbrzmiewającego nam w głowach, że często nawet nie rozumiemy, jak ta negatywna samoocena wpływa na nasz nastrój i zachowanie w danej chwili. W rezultacie nie robimy tego, co podpowiada nam rozum, bo głos rozsądku zostaje zagłuszony.

Publikacja kierowana jest do wszystkich tych którzy uważają że, takie szukanie własnej drogi i szczęścia jest bez sensu i bez celowe. Autor przekonuje do tego, że zmiana jest bardzo doba i korzystna dla każdego.

Dziękujemy wydawnictwu Insignis za egzemplarz książki do recenzji.

logo_insignis