„Moja dusza pachnie Tobą” Aleksandra Steć

Na niezwykłe cytaty trafiłam przez przypadek na Facebooku. I tak się zaczytałam, że stwierdziłam, że muszę po prostu zdobyć wersję papierową bo to piękna książka, piękny zbiór myśli. „Moja dusza pachnie Tobą” zawiera takie uczucia których ja nie potrafiłam do tej pory nazwać ani wyrazić słowami. 

moja dusza pachnie tobąKsiążeczka jest podzielona na cztery części, których tytuły mówią czego możemy się spodziewać w konkretnym rozdziale

– „Przesiąknięta jestem Tobą na wskroś”,
– „Życie ma smak dawnych pocałunków”,
– „Świat cierpi na deficyt miłości”,
– „Kobiecość najsłodszą z broni”.

Aleksandra Steć potrafi bardzo sprawnie budować emocje. Wiersze, przemyślenia, aforyzmy są bardzo treściwe i pochłaniają czytelnika całego powodując skupienie się tylko i wyłącznie na czytanych w danym momencie słowach.

Nie możemy oczekiwać od ludzi, którzy boją się małego deszczu, że zrozumieją, co to znaczy przetrwać burzę.

Książka to skupisko rożnych emocji i stanów i przeżyć. Autorka, Aleksandra Steć to niezwykle wrażliwa i romantyczna osoba a te uczucia potrafi pięknie przelać na kartki książki. Każda jej myśl zawarta na kartach książki jest niezwykle subtelna i delikatna wręcz eteryczna. A każdy cytat prowadzi do refleksji i zastanowienia się nad własnymi myślami, uczuciami, emocjami i działaniami.
Głównym tematem książki jest miłość ale zarówno w odsłonie tej emocjonalnej, duchowej jak i tej fizycznej w cielesności.

Na początku przez dwa lata udawaliśmy, że się sobą nie interesujemy, później dwa lata byliśmy razem, następne dwa się rozstawaliśmy tylko po to, żeby przez kolejne dwa próbować o sobie zapomnieć. Proszę Cię, wymyśl szybko coś na kolejne lata, bo nie mam planu na przyszłość.

Książka wywarła na nas duże wrażenie i często do jej treści wracamy…
Polecamy każdemu, a szczególnie wszystkim tym którzy nie potrafią mówić o swoich emocjach i uczuciach. Ta książka pomaga ułożyć sobie swój świat emocji.

Dziękujemy Autorce za egzemplarze książki z autografem.