Twoja mapa marzeń. Przewodnik dobrego i mądrego życia. Karina Sęp

Aby dobrze funkcjonować w otaczającej nas rzeczywistości trzeba dobrze zaplanować sobie dzień.
Książka „Twoja mapa marzeń. Przewodnik dobrego i mądrego życia”, mówi nam o dzieleniu naszego życia i wartości na pola mapy.

mapaPola  te są w określonych kolorach. Subtelnie opisane są kolory. Czerwony to uznanie, ciepło i gorące uczucia. Pole fioletowe to pieniądze i pomyślność, różowe, to miłość i związki. Zielone – rodzina i zdrowie, białe zaś to dzieci i pasje. Moje ulubione niebieskie pole zawiera w sobie naukę i rozwój, a szare podróże te bliskie i dalekie.

Książka pt. „Twoja mapa marzeń. Przewodnik dobrego i mądrego życia”, opublikowana została  nakładem Wydawnictwa Edipresse. Jest to zajmujący i wyczerpujący poradnik o tym jak marzyć aby te marzenia stały się realne, aby stały się celami do osiągnięcia. Autorka przedstawia czytelnikowi koncepcje tworzenia mapy i nakłania go do zastanowienia się czego tak naprawdę pragnie, co jest jego marzeniem.

Ale żeby spełniać swoje marzenia najpierw trzeba spojrzeć w głąb siebie, zobaczyć i ocenić swoją obecną sytuacje ale i zobaczyć ograniczenia, które po prostu są zwyczajną wymówką, wykrętem.

Po ten poradnik powinny sięgać szczególnie osoby które mają potrzebę zmiany. Wszyscy Ci którzy wykonują zawody w których mapa marzeń jest drogą do realizacji celów swoich własnych, ale i celów podopiecznych czy klientów.

Mapę z jasno sprecyzowanymi potrzebami i dążeniami można zawiesić w widocznym miejscu lub umieścić na pulpicie w formie tapety.

Warto przeczytać tą książkę, skłania do refleksji i zastanowienia się nad swoimi celami. Pozwala określić swoje potrzeby i pragnienia. A jak już jesteśmy uświadomieni to możemy realizować swoje plany i marzenia.

Dziękujemy wydawnictwu EDIPRESSE KSIĄŻKI za egzemplarz książki do recenzji.

EDIPRESSE