„Na dnie duszy” Anna Sakowicz

„Na dnie duszy” to książka o trzech kobietach: Rozalii, Donacie i Indze. Żyją one w różnych czasach, ale ich  historia splata się w jedną całość. Historia ta zaczyna się w momencie kiedy cała rodzina przyjeżdża na pogrzeb najstarszej bohaterki. 

na dnie duszyKiedy umiera seniorka rodu czyli Rozalia jej pamiętniki otrzymuje wnuczka Inga. Pozostawia ona też testament i zagadkę do rozwiązania. Odpowiedź może bardzo zaskoczyć.
Pamiętnik pozwala Idze zrozumieć zachowanie i charakter Rozalii. Odkrywa, że źródło problemów i błędów jej matki oraz babki ukryte jest w rodzinnych historiach które niestety są bardzo mroczne.

Fabuła książki jest bardzo wciągająca, jest pełna zaskoczeń i owiana  aurą tajemnicy skrytej gdzieś w przeszłości całej rodziny. A do tego opowiada o trzech niezwykłych kobietka z których każda jest zupełnie inna i w tej swojej inności wyjątkowa. Książka opowiada też o próbie naprawienia tego co zabrał i zepsuł okrutny los.

Styl pisarstwa Anny Sakowicz jest lekki i płynny, w książce jest bardzo wiele różnych emocji. Książka jest wciągająca i czyta się ją błyskawicznie.

Anna Sakowicz napisała książkę wyróżniającą się mądrością, mówiącą o wybaczaniu. Mówi też o rozliczeniach z przeszłością aby żyć w spokoju duszy. Książka jest też o tym jak ważne jest to w jakich relacjach i emocjach zostaliśmy wychowani w rodzinnym domu bo ma to ogromny  wpływ na to kim jesteśmy jako dorośli ludzie.

Dziękujemy wydawnictwu EDIPRESSE za egzemplarz książki do recenzji

EDIPRESSE

 

Podaj dalej! Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page