„Ciało” Audrey Carlan

„Ciało” to książka jak wiele innych. Ale jednak ma to coś w sobie, że warto się w nią zagłębić i poświęcić jej swój czas. 

ciałoBardzo rozwinięty styl, fajny i przystępny, prosty język to jedne z plusów tej książki. Do tego dobrze zbudowane podstacje to podstawy tej pozycji.

Do książki zabierałam się bez większego entuzjazmu, ot kolejne czytadło erotyczne. Ale bardzo się zdziwiłam kiedy mimowolnie wciągnęła mnie aż nie mogłam przerwać czytania. Powieść jest pełna humoru i narracja też jest prowadzona właśnie w tym sposobie. A to za sprawą charakteru Gilian, głównej bohaterki. Jest ona  strasznie pyskata i gadatliwa. Jest życiowo doświadczona dlatego w kontaktach z ludźmi a szczególnie mężczyznami jest potwornie nieufna.

Bardzo się cieszyłam kiedy przyszła do mnie ta książka, z entuzjazmem przeczytałam, że jest to trylogia ale sama nie wiem czy podejmę się czytania kolejnej z serii. Chociaż ?…

Niestety historia okazała się bardzo przewidywalna, nie ma w niej zbyt wielu zaskoczeń. Ot książka z gatunku erotycznych. Mimo to pochwałę zasługuje właśnie ta część książki bo scen erotycznych jest tu bardzo wiele i są one opisane szczegółowo ale bardzo subtelnie i z taktem.

Książkę czyta się szybko, a fabułę  Audrey Carlan prowadzi tak, że zainteresowanie wątkami czytelnika nie mija. Jest to pierwsza część trylogii namiętności wiec w treści nie wszystko zostało zdradzone i wyjaśnione. „Ciało” to tak naprawdę dopiero wstęp który obiecuje, że kolejne tomy będą jeszcze bardziej wciągające.

Mimo kilku niedociągnięć polecam wam tą książkę, historia jest bardzo ciekawa a dodatkowym atutem są bogate sceny erotyczne.

Tłumaczenie: Anna Szafran

Cykl: Trylogia namiętności (tom 1) | Seria: Bestsellerowa Autorka New York Times
Wydawnictwo: Edipresse Książki

Dziękujemy wydawnictwu Edipresse za egzemplarz książki do recenzji.

EDIPRESSE