Pierwszy dotyk Laurelin Paige

Książka stanowi pierwszą część kolejnej serii autorki. Jest to naprawdę dobry początek cyklu.

pierwszy

Bohaterka książki Emily to kobieta która ma za sobą nieprzyjemną i brutalną przeszłość. Agresywny seks jest tym co ją naprawdę podnieca i zadowala. Dziewczyna od zawsze mieszkała z przyjaciółką Amber u przypadkowych mężczyzn. Był to czas kiedy próbowała wszystkiego, jej życie było jedną wielką imprezą… Jednak dziewczyna zrozumiała i zapragnęła czegoś innego….. I zerwała kontakt z Amber. Pewnego dnia odzywa się telefon i Emily słyszy głos przyjaciółki wypowiadający ustalone lata wcześniej hasło bezpieczeństwa. Rozpoczynają się intensywne poszukiwania…

Problem z ludźmi, którzy naprawdę są niebezpieczni, Emily, polega na tym, że nigdy nie wiesz, jak bardzo są groźni, dopóki nie jest za późno.

Oczywiście mamy i męski czarny charakter. Tajemniczy i niezwykle niebezpiecznego mężczyzny – Reeve’a, który nie prosi, ani nie błaga.On dostaje wszystko co chce. Jest związany z grecką mafią więc będzie bardzo groźnie.

Bardzo podoba mi się pomysł na tą książkę, bohaterowie są bardzo dobrze i wyraziście nakreśleni, intrygują i budzą różnorakie uczucia. Fabuła jest interesująca. Książka to za razem erotyk, romans, i książka opowiadająca pewną historię. jest tam też pewien wątek tajemniczości, który opiera się na zaginięciu przyjaciółki Emily. Ciągłe napięcie wywołane przez niebezpieczeństwo sytuacji, w jaką wplątała się główna bohaterka, sprawia, że nawet nie zauważyłam, kiedy dobrnęłam do końca.

Jego słabością byłam ja. Pragnął mnie i nienawidził tego może nawet tak bardzo, jak ja nienawidziłam jego.

Powieść lepsza od Greya więc dziewczyny zajrzyjcie 😛

Książka zachwyca emocjami, które wywołuje. Tyle różnych stanów przeżywamy czytając ją, że nie raz miałam ochotę sięgnąć po coś mocniejszego do picia..

Powieść jest gruba, liczy sobie przeszło pięćset stron. Około dwieście kartek to opisy inicjacji seksualnej. Zdecydowanie polecam ją miłośnikom erotyków.

Tytuł: Pierwszy dotyk
Autor: Laurelin Paige
Tłumaczenie: Ryszard Oślizło

Cykl: Pierwszy i ostatni (tom 1)
Wydawnictwo: Kobiece

kobiece