Wszystko co powinien wiedzieć początkujący użytkownik WordPress-a

„WordPress dla początkujących” to bardzo dobra książka na początek przygody z tą platformą. Wszystko wyjaśnione „od zera” i pokazuje od podstaw.

WordPressKsiążka pokazuje jak wszechstronnym narzędziem jest WordPress, zarówno pod względem możliwości, jak i niebywałej popularności na rynku.
Ta publikacja pozwala poznać platformę nie zależnie czy chcesz być profesjonalnym administratorem, czy też zwyczajnie chcesz tylko pokazać swoją twórczość w internecie na własnej stronie.

Książka „WordPress dla początkujących”pokaże jak w prosty sposób rozpocząć przygodę z tą platformą jeśli nie posiadamy specjalistycznej wiedzy ani doświadczenia. Dzięki tej publikacji czytelnik dowie się jak tworzyć i formatować wpisy, dodać materiały graficzne, filmy ale i dźwięk. Tworzyć cały serwis czy definiować elementy nawigacyjne. Dowiesz się też wszystkiego o komentarzach. Będziesz potrafić zmieniać ustawienia, dodawać motywy i wtyczki. Ważne jest też to, że z książki dowiesz się jak dostosować stronę tak aby była dostępna i przyjazna niepełnosprawnym.

Sama niedawno zaczęłam przygodę z platformą WordPress i dla mnie książka autorstwa Agnieszki Ciborowskej i Jarosława Lipińskiego okazała się idealną do nauki. Bo wszystko w niej jest super opisane i dodatkowo bardzo dobrze pokazanie na sugestywnych zdjęciach które przeprowadzają nas krok po kroku przez procedury każdej czynności.

Na prawdę gorąco polecam książkę bo pomaga w zrozumieniu tej platformy.

Dziękujemy wydawnictwu Helion za egzemplarz książki do recenzji.

Helion