„Gwiazdor”- magiczny facet wydawnictwa Kobiecego

„Gwiazdor” Laurelin Paige,Sierra Simone to bardzo dobra powieść erotyczna, którą czyta się z wypiekami na twarzy.

gwiazdor

To powieść erotyczna inna niż wszystkie. Naszymi bohaterami są Logan, gwiazdor w świecie porno, i Devi – debiutantka w tym świecie. I to jest zaleta tej książka, porusza tematykę o której mało się mówi. Bo czy „w tym” świecie jest możliwe zbudowanie głębszego uczucia? Czy tylko te cielesne doznania się liczą?

Choć to książka bardzo erotyczna, to głównym wątkiem są uczucia. Narracja w naszym „Gwiazdorze”, jest pierwszoosobowa, z perspektywy Logana i Devi pozwala poznać myśli bohaterów, a nawet w jakimś stopniu ich poznać.

Zabrakło mi trochę w tej książce akcji. Była ona momentami nudna, a scen pikantnych było ciut za dużo i były one wręcz powtarzalne i nudne.

Dziewczyny to książka dla dziewczyn! Facetom się nie spodoba, bo sceny erotyczne są w niej na porządku dziennym, I są bardzo pikantne… Więc przygotujcie się na niesamowite doznania. Sceny te zostały napisane z taktem i umiarem, co powoduję, że czytanie tych części jest naprawdę miłe.

Autorki w zakończeniu napisały, że chciały przedstawić tę branżę tak jak ona wygląda jednak to co przedstawiają jest co prawda ładne ale, zbyt cukierkowo.

O autorkach:
Laurelin Paige to amerykańska pisarka, autorka powieści erotycznych i romansów, np. bestsellerowej serii „Uwikłani” czy „Połączeni”.
Sierra Simone to także autorka bestsellerów, głównie erotyków.

kobiece

Wydawnictwo: Kobiece
Oprawa: miękka
Liczba stron: 472
Przełożył: Ryszard Oślizło