„Chandler” Laurelin Paige

Kolejka świetna książka na długie zimowe wieczory. Chandler na pewno nie pozwoli wam łatwo zasnąć. Oj, będą kolorowe sny, będą.

cha

„Chandler” to piąty i ostatni tom serii ‚Uwikłanych’.

Bardzo przyjemna historia. Podobny schemat jak w większości książek Laurelin Paige. Nasz bohater uwielbia kobiety i niezobowiązujący seks na który ma nie ograniczenie wielki apetyt. Nie interesują go poważne związki czy też myśli o przyszłości, chce się tylko dobrze zabawić. Ale wszystko do czasu…

Bohaterem jest Chandler którego mieliśmy okazję odrobinę poznać przy „Połączonych”. Teraz spotykamy pewnego siebie biznesmena i jeszcze bardziej pewnego mężczyznę i kochanka. Jest bezczelny, arogancki. A takich książkowych kochanków lubimy przecież.

Seks jest jak pizza. Nawet jeśli jest kiepska, to i tak smakuje.

Przygoda zaczyna się na balu charytatywnym, gdzie Chandler został wysłany przez Hudsona, aby reprezentował firmę. Spotyka tam tajemniczą, piękną nieznajomą. Od chwili pojawia się jej na sali, wie, że musi ją mieć. Jednak tajemnicza Genevive nie jest taka łatwa jak inne kobiety. Czy uda mu się ją zdobyć?

W książce znalazłam dużo postaci z poprzednich serii takich jak Alayna, Hudson, Mira a nawet Gwen. Dowiedzieliśmy się, co działo się u nich przez ostatnich pięć lat. Ten element bardzo fajnie wzbogaca książkę, i daję nadzieję na kolejną część i dalsze losy „starych bohaterów”.

Napieram na nią z gardłowym pomrukiem. Przesuwam chaotycznie dłońmi po jej ciele, bo chcę dotknąć jej wszędzie, jak najszybciej. Nigdy nie czułem takiego podniecenia. Nigdy nie byłem tak zaślepiony potrzebą. Nigdy nie chciałem być w kimś tak bardzo, jak teraz pragnę tego z nią.

W książce mamy liczne sceny seksu, który są opisane bardzo subtelnie, ale są trochę mocniejsze, momentami mroczniejsze niż w poprzednich książkach Laurelin. Podobały mi się… Autorka ma niesamowitą umiejętność uwodzenia i rozpalania zmysłów słowami. Styl autorki jest lekki i przyjemny, co sprawia, że z miłą chęcią śledzimy losy bohaterów a każda strona daję nam ogromną przyjemność czytania.

Gdy jakaś kobieta leży pode mną, zdecydowanie wszystko powinno podskakiwać i drżeć.

Polecam wszystkim którzy lubią tego typu książki. Jeśli nie czytałeś poprzednich części nic się nie stanie. Książkę można czytać jako indywidualna część, bez powiązań z poprzednimi.

Chandler
Laurelin Paige
Tłumaczenie: Sylwia Chojnacka
Cykl: Uwikłani (tom 5)
Wydawnictwo: Kobiece

kobiece