Niepewność przekleństwem kobiet? Nie jeśli poćwiczysz z PWN

Chyba każda z nas ma problemy z pewnością siebie? A co by było gdyby udało się nad tym popracować. Twoje życie zmieniło by się na lepsze? Tak? Więc koniecznie poznaj książkę wydaną przez PWN.

pewnosc

„Niepewność przekleństwem kobiet” Helene Lerner to książka dla kobiet które są nie docenianie i nie wykorzystuje swojego potencjału.

Przesłaniem książki jest pokazanie że kobiety które odniosły sukces też się czasami boją, a ich „droga na szczyt” też nie była łatwa i często była wyboista. Publikacja bardzo mocno akcentuje to, że strach u każdego jest ale rezygnacja z działania prowadzi do zmarnowania cennych okazji.

info pwn 2

Pewne siebie kobiety to mit. My, kobiety powinnyśmy przyjąć realistyczną wizję wiary we własne możliwości. Bo dlaczego niby nie możemy spróbować, przecież każda z nas ma cechy potrzebne do sukcesu.

Autorka pokazuje na przykładach że pewność siebie to próba podejmowania działań, pomimo wątpliwości. To walka z samym sobą i często niestety też otoczeniem które mówi nam, że sobie nie poradzimy.

Czytając tę książkę doszłam do wniosku, że jest ona doskonałym i praktycznym poradnikiem jak poradzić sobie z brakiem pewności siebie, i oporem przed próbą robienia rzeczy niezwykłych.

Książka to też „raport” z badań przeprowadzonych przez WomenWorking.com po przez internetową ankietę z udziałem 535 osób. Badanie dotyczyło przejawów braku pewności siebie w rzeczywistości osobistej i zawodowej.

info pwn 1

Bardzo dobrym elementem tej książki są „Iskierki Pewności Siebie” czyli ćwiczenia, wskazówki i refleksję. A na końcu każdego rozdziału autorka przygotowała dla nas specjalne „pytania” pod hasłem „Co byś zrobiła”. To tak naprawdę scenariusze i skuteczne sposoby postępowania w danych okolicznościach.

O autorze: Helene Lerner – dziennikarka The New York Times, znana prezenterka telewizyjna, autorka wielu książek. Od lat porusza problemy kobiet. Trener, prowadzi szkolenia, doradza korporacjom w kwestiach przywództwa.

Język wydania:polski
ISBN:9788301184971
EAN:9788301184971
Liczba stron:152
Wymiary:15.5×24.0cm
Waga:0.26kg

*Grafiki pochodzą ze strony: Księgarnia Internetowa PWN.