Marzena M_

Szukasz wesołej książki? Takiej niezobowiązującej, którą lekko i przyjemnie się czyta. Mam propozycję idealną dla Ciebie. 

Marzena

Marzena M_ to przyjemna książka powstała we współpracy dwóch autorek – Pauliny Płatkowskiej i Agnieszki Jeż.

Kim jest główna bohaterka Marzena?
Solidna a zarazem zwariowana mężatka (Mareczek), matka Dominiki. Pieszczotliwie nazywaną Niką. Pracuje jako fotoedytor w „Być kobietą” i jest zadowolona ze swojego życia. Jednak postanawia zacząć żyć „od nowa”. Dlaczego? Czy przyczyną jest tabun kochanek męża (artysty) Marzeny?  Książka choć łatwa to ukazuje, iż nawet po czterdziestce można zacząć życie od nowa, jeśli się tylko chce. Co prawda pokazuję, że nie jest łatwo, ale na pewno warto.

Czytało mi się bardzo szybko, jednak muszę przyznać szczerze fabuła była nudna. Kobieta 40+ rozpoczyna nowe życie, rozpoczyna swoją walkę o lepsze życie, chce zacząć wreszcie myśleć o sobie bez oglądania się na innych… Lekki styl autorek powoduje to, że czyta się ją bardzo szybko, nie nudzi się.
Książka bardzo przyjemna, dobry sposób na zabicie czasu, ale to książka z tych, które przeczytasz, odłożysz na półkę i nic więcej. Ale na pewno warto ją przeczytać, choćby dla odpoczynku.
Myślę, że jeśli ktoś z Was lubi obyczajówki, które nie wymagają zbyt wielkiego zaangażowania, ale potrafią zainteresować to powinien zajrzeć do tej książki. To lektura niezobowiązująca, pozwalająca odpocząć od szarej rzeczywistości.

Książka została opublikowana nakładem Wydawnictwa Edipresse . Ta powieść, to lektura dla wszystkich kobiet, które są przekonane, że w wieku czterdziestu lat nic w życiu nie można zmienić. To również źródło inspiracji i motywacji dla tych, którym brakuje odwagi! To książka która pokazuje jak zacząć walczyć o siebie.

Pozycję tę polecam wszystkim. Na pewno spodoba się mamie i córce, a babcia z zadowoleniem przyjmie taki prezent. Książka jest doskonała na jesienną i zimową chandrę. Polecam!

EDIPRESSE