„Anonimowe wyzwania” w internecie i na kartach książki NOVAE RES

Znacie profil „Anonimowe wyznania” na portalu FB? Jeśli tak to już wiecie czego się spodziewać. Jeśli nie, to zachęcam do zapoznania się z książką i przeczytania tajemniczych wyznań.anonimoweAnonimowe wyznania to popularna facebukowa strona, na którym możemy przeczytać wypowiedzi ludzi, którzy wstydzą się powiedzieć o czymś co przeżyli swojej rodzinie czy znajomym. Łatwiej jest im wyznać to, gdy pozostają anonimowi.

Historie w książce zostały podzielone na rozdziały, dzięki czemu nie mieszają się ze sobą np. zabawne anegdoty i smutne przeżycia autorów. Reprezentują różny poziom, ale nie możemy przecież spodziewać się arcydzieł pisarskich, są to przecież opowiadania pisane przez ludzi. Często zaraz po zdarzeniu, emocjonalne i chaotyczne.

Ogromnym plusem są czarno-białe obrazki ilustrujące historię. Zabawne i śmieszne. Książka daję dużo radości, a nie jeden z nas po cichu przyzna się, że też mu się przydarzyły takie „wpadki”, ale wstyd było o nich mówić głośno.

w zbiorze znalazło się kilkadziesiąt zupełnie nowych wyznań, których nie mogę znaleźć w serwisie, a to jest duży plus.

Co prawda czytelnik nie wyniesie z tej książki nic nowego. Ale jest ona świetna na odstresowanie i odpoczynek od problemów codzienności. Jeśli szukasz prezentu dla młodego człowieka to ta książka będzie idealnym prezentem.

novae_res_logo_male@2x