Zorganizuj sobie rok z Wydawnictwem Insignis

Teoretycznie Bullet Book każdy powinien zrobić sobie sam. Ale czy mamy na to czas. I zdolności? Nie wszyscy… Wydawnictwo Insignis przygotowało perełkę którą możemy dopracować i stworzyć własny system zorganizowania życia. Polecam!

Wydawnictwo przygotowało dwie pozycję w tym temacie:
– „Twój rok z Bullet Bookiem. Jak dzień po dniu kreatywnie zorganizować sobie życie” to poradnik który pokazuje nam jak korzystać spersonalizowanych „Bullet Book”, który jest systemem organizacji czasu (życia).

rok– „Bullet Book. Bądź pięknie zorganizowana” – to gotowy projekt „terminarza” który możemy udoskonalać.

bullet

Zastanawiam się jak nazwać ten typ zapiski: kalendarz, terminarz, notes? Wydaje mi się że z każdego typu po trochu możemy przenieść w ten wyjątkowy brulion. To dobry początek do wprowadzenia do swojego życia porządku i uporządkować wszelki „bałagan”. W jednym miejscu dziennik, organizer i wszystkie listy rzeczy do zrobienia- czy nie brzmi to dobrze?

Super w tego typu plenerach jest to, że my same możemy zdecydować jak on będzie wyglądał. I ta publikacja ma nam w tym pomóc.Ten sposób sprawdzi się u kogoś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z taką metodą planowania. Dostajemy tu bardzo konkretne rozwiązania – do przeniesienia na papier. Dużo pracy trzeba włożyć ale metodą prób i błędów dojdziecie do takiego sposobu prowadzenia swojego plannera, który w końcu uznacie za optymalny. I będziecie bardzo zadowoleni z efekty!

Znajdziecie w niej mnóstwo przykładów wyzwań, których może się podjąć. To ciekawa forma robienia czegoś ponad to, co musi być zrobione. To bardzo kreatywna pomoc dla tych którzy chcą się rozwijać.
Książka pokazuje nam jak możemy „zrobić” własny Bullet Book. W poradniku znajdziecie 6 rozdziałów.

Książka została wydana w formacie A5 – zajmuje w torebce tyle miejsca, ile zająłby zwykły zeszyt. Więc jest to bardzo wygodny format.

Dziękujemy wydawnictwu Insignis

logo_insignis