POLSKA. Na szlakach św. Jana Pawła II

O Papieżu- Polaku napisano już bardzo wiele książek. Wydawałoby się że już wszystko o nim wiemy… Wydawnictwo Jedność pokazuje nam, że jeszcze wiele jest miejsc które warto poznać związanych z Janem Pawłem II.

polska_na_szlakach_sw_jana_pawła_maxWadowice  · Kraków   · Tatry   · Bieszczady   · Beskidy   · Pieniny  · Gorce   · Sudety   · Małopolska   · Dolny Śląsk   · Mazury   · Suwalszczyzna  · Bory Tucholskie   · Pojezierze Drawskie  to o tych miejscach przeczytamy i obejrzymy w tej książce.

DSCN7680

Autorzy: Jedn stworzyli niezwykły zespół dziennikarsko-fotograficzny. Podróżują po świecie i publikują materiały o ciekawych miejscach, krajach i kulturach w magazynach podróżniczych, pismach popularnonaukowych i periodykach krajoznawczych. Są autorami kilku przewodników turystycznych po krajach europejskich, a także leksykonów zabytków architektury kresowej. Teraz przedstawiają nam pięknie ilustrowany album „Polska. Na szlakach św. Jana Pawła II”.

DSCN7682 DSCN7683

 

 

 

 

 

 

Książka pokazuje nam miejscowości, szlaki, szczyty i wiele innych miejsc geograficznych, które w ciągu swojego życia odwiedził św. Jan Paweł II. Dla wielu z czytelników ten piękny album stanie się praktycznym przewodnikiem, po niezwykle malowniczych i przepełnionych historią miejsc od Tatr po Bory Tucholskie, Mazury i Suwalszczyznę.

Publikacja Wydawnictwa Jedność to doskonały pomysł na podróżowanie. Charakteryzuję się ogromną ilością zdjęć, dzięki czemu staję się cennym kompendium pomysłów na weekendowe wyjazdy dla każdej grupy wiekowej.

DSCN7684 DSCN7685

 

 

 

 

 

 

Oprócz szczegółowych opisów szlaków, książka zawiera mapy hipsometryczne obrazujące przebieg proponowanych szlaków dostosowanych z osobna dla turystów pieszych, rowerzystów jak i osób poruszających się samochodem. Całość uzupełniają zdjęcia, często wielkoformatowe. Wszystko podane w czytelnej i przejrzystej formie albumowej.

Szczegółowe dane:
Wydanie: pierwsze
Rok wydania: 2017
Oprawa: twarda
Liczba stron: 288
Wymiary: 205×285 mm
Waga: 1.29 kg
ISBN: 978-83-7971-620-3
Autor: Mirek OsipMagda Osip-Pokrywka

logo_wydawnictwo_jedność kopia