3 składniki 15 minut

Lubisz gotować ale przerażają cię ogromne tomiska książek kucharskich i długie listy zakupów ? Z pomocą przyjdzie ci nowa seria książek  wydawnictwa Jedności pt. „3 składniki / 15 minut”.Aby wykonać dania zaprezentowane w tych książkach wystarczy tylko 15 minut i 3 składniki.

 

Cała seria składa się z 4 części:
DSCN7679- Dania z ziemniaków. 3 składniki / 15 minut
– Dania z drobiu. 3 składniki / 15 minut
- Dania dla dzieci. 3 składniki / 15 minut
- Szybkie przekąski. 3 składniki / 15 minut

Przepisy które zawarte są w tych książkach, a jest ich 55 w każdej książce, to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich osób które mają dość konserw i mrożonek jak i jednostajnych dań. Dodatkowym plusem tych dań jest to że nie trzeba na nie wydawać ogromnych pieniędzy.
Odbiorcami książek są osoby które chcą szybko i tanio przygotować pyszne dania, ale też wszyscy, którzy chcą w najprostszy sposób z produktów dostępnych w domu przygotować dania właściwie na każdą okazję.

DSCN7676

DSCN7673

 

 

 

 

 

 

 

Książki mają twarde oprawy co sprawia, że mogą być piękną ozdobą biblioteczki ale też pomaga to w użytkowaniu książki.
Do każdego przepisu mamy obrazkową listę składników co sprawia, że książka jest bardzo przejrzysta. Przepisy są też zilustrowane dużą grafiką przedstawiającą gotowe danie.

Dziękujemy wydawnictwu Jedność za egzemplarze książek do recenzji.

logo_wydawnictwo_jedność kopia

 

 

Podaj dalej! Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page