Agata Młynarska „Moje wizja”. Rozmawia Agnieszka Litorowicz- Siegert

Książka to wywiad-rzeka z Agatą Młynarską, to niezwykła okazja aby ją poznać, nie tylko dla jej fanów. Pozwala ona na zweryfikowanie bądź też zupełną zmianę opinii na jej temat.

młynarskaJest to szczery i bardzo prawdziwy wywiad jaki Agata Młynarska udzieliła Agnieszce Litorowicz- Siegert, a mówi w nim o sobie, o bliskich, rodzinie, przyjaciołach i znajomych, o sąsiadach ale też o zwykłych ludziach z którymi zetknęła się podczas swojej pracy w telewizji.
Ogromną część książki poświęciła na opowieści o osobach które wywarły ogromny wpływ na życie Młynarskiej. Pojawia się też wiele postaci z którymi prezenterce nie było po drodze. Jednak mówi o nich bez negatywnych emocji, czuć w jej wypowiedziach nutkę żalu.

Bardzo widoczny w książce jest dystans do życia, siła i ogromna potrzeba wolności oraz niezależności. Wiedza o bohaterce pozwala zrozumieć jej postępowanie oraz to jak teraz postrzegamy jej występy w telewizji.

Co bardzo ważne ta książka to nie tylko biografia Młynarskiej opowiedziana  Agnieszce Litorowicz – Siegert ale też o telewizji, o jej kulisach, o blaskach i cieniach, ale też o ludziach telewizji.

„Moja wizja” mimo, że jest wywiadem okraszona jest przeogromną liczbą zdjęć z prywatnego archiwum Agaty Młynarskiej. Są to zdjęcia z dzieciństwa, rodzinne jak i zdjęcia z działalności zawodowej. Uzupełniają przepięknie obraz głównej bohaterki.

Ta publikacja to nie jest zwyczajny wywiad, to bardzo głęboka rozmowa o życiu, o tym co w nim jest najważniejsze.
Mimo, że momentami jest bardzo poważnie czyta się tą książkę błyskawicznie i ani się człowiek obejrzy jest już na końcu.

Dziękujemy Wydawnictwu Literackiemu za egzemplarz książki do recenzji.

wydawnictwo-literackie