„Przypadki. Robert Janowski, jakiego nie znacie, w szczerej rozmowie z Marią Szabłowską”

Osobę Roberta Janowskiego znają wszyscy za sprawą programu TVP „Jaka to melodia”. Ale historia życia pana Roberta jest o wiele bogatsza. Książka „Przypadki” jest wywiadem-rzeką opowiadającym o historii jego sukcesu.

Janowski_Przypadki_500pcxKsiążka jest napisana w bardzo lekkim stylu. Maria Szabłowska jest jak by przewodnikiem i pomaga pożytkować rozmowę. Robert Janowski w tym wywiadzie opowiada o swoim życiu, o różnych doświadczeniach i o tym jak ważne w jego życiu były zbiegi okoliczności, które miały ogromny wpływ na jego życie, karierę i na to, że stał się tym kim teraz jest.

Z tej pozycji wyłania się obraz człowieka wielu pasji i zawodów, który nieustannie się rozwija. Jest do tego ciepłym i rodzinnym człowiekiem a do tego unikającym określania go mianem celebryty.
W tym wywiadzie Janowski opowiada o sobie szczerze z ogromnym  zdziwieniem jak bardzo chce go słuchać świat.
Dodatkowym atutem jest szczypta anegdot z tego co się dzieje na scenie, troszkę inspiracji a na sam finał opowiadanie „spotkałem anioła”.

Czytając tą książkę przekonujemy się jak wiele krzywdzących i nieprawdziwych informacji trafiło do mediów na temat Janowskiego. I właśnie na stronach wywiadu bohater prostuje te kłamstwa i pokazuje jakimi mechanizmami rządzą się media, a nie są to uczciwe.

Ten wywiad pokazuje jak bardzo pozytywną osobą jest Robert Janowski, a do tego piekielnie inteligentnym. Mimo, że na co dzień chodzi z głową w chmurach to kiedy trzeba potrafi stąpa twardo po ziemi i potrafi walczyć o swój sukces.

Naprawdę bardzo gorąco polecam tą książkę aby lepiej poznać Roberta Janoskiego i zobaczyć jak duże znaczenie w życiu ma przypadek.

Dziękujemy wydawnictwu Znak LiteraNova za egzemplarz książki do recenzji.

znak_nova