„Znajdź mnie” Laurelin Paige

„Znajdź mnie” Laurelin Paige to kolejna część serii Połączeni. Autorka podobnie jak w „Uwolnij mnie” funduje czytelnikom istny gejzer skrajnych emocji.Do tego książka ocieka zmysłowością. Czy może być więc lepsza rekomendacja?

Znajdz-mnie_72-378x567Ogromnym plusem książki jest wątek kryminalny sprawiając, że ta historia to coś więcej niż zwykły romans z elementami erotycznymi.

Gwen- główna bohaterka próbuje zapomnieć o swojej przeszłości i zaczyna pracę w nowym klubie. Jak zapomnieć człowieka który namącił w życiu i w głowie? Jak? Nie da się po prostu. Więc cierpliwie czeka na JC ale przez ciągłą niepewność i poirytowanie wdaje się w romans z młodszym od siebie chłopakiem. Jednak pewnego dna dowiaduje się że JC powrócił i jej ułożone życie zostaje ponownie przewrócone do góry nogami.

Co zadziwia- w książce tak naprawdę warto się bardziej skupić na partnerze  Gwen niż na niej samej. Ekscytuje on i przyciąga bo tak naprawdę z poprzedniej części czyli „Uwolnij mnie” znamy tylko jego pseudonim czyli JC. W tej części książki pokazuje on jednak swoją twarz a każde jego zachowanie które było nie zrozumiałe w poprzedniej części zaczyna nabierać sensu. Bardzo pozytywne jest to, że autorka wszelkie niejasności które powodowały, że historia z pierwszej części jest nie jasna rozwiewa w drugiej.

Książka jest napisana prostym językiem co na pewno jest jej dużą zalet bo pozwala to na szybkie czytanie. Ja przeczytałam ją tylko w jeden wieczór. Dobre i bardzo sugestywne są tu opisy co sprawia,  że z łatwością można sobie je wyrazić. Ta opowieść wyciska ze mnie mnóstwo łez a zakończenie strasznie mnie zaskoczyło ale też strasznie ucieszyło. Już dziś czekam na kolejną część, bo nie wątpię, że się pojawi.
Polecam gorąco nawet osobą które nie czytały poprzedniej części.

Dziękujemy wydawnictwu Kobiece za egzemplarz książki do recenzji.

kobiece