Z pamiętnika zajętej wróżki. Ewa Zdunek.

Druga część historii „wróżki” Emilii. Napisana w zabawnym tonie, pełna jest przygód i zaskakujących wydarzeń. Książka jest opowiadaniem o wróżce która przeżywa mnóstwo perypetii życiowych.

Książkę Ewy Zdunek polecam wszystkim którzy szukają lekkiej i nieskomplikowanej historii takiej do przeczytania po ciężkim dniu. Dzięki lekkiemu stylowi pisarskiemu i nieoczekiwanym zwrotom akcji, bardzo dużej dawce poczucia humoru czytanie książki to świetny relaks i dobrze spędzony czas.wróżka

Wracając do akcji książki: Emilia ma wreszcie poukładane życie, wymarzonego partnera u boku, dobrze zapowiadającą się karierę w telewizji, poprawne relacje z ojcem. Jednak ten idealny czas nie trwa wiecznie. Okazuje się, że każdy coś ukrywa a wszystko nie jest takie jak się Emilii wydaje.

Książka jest tak napisana, że czyta się ją bardzo lekko i nim się zorientuje czytelnik jest już na samym końcu historii. Bardzo podoba mi się język w jakim napisana jest książka- bardzo czysta polszczyzna. Książka ma formę pamiętnika. Co pozwala czytelnikowi być bliżej bohaterki i uczestniczyć niejako w jej życiu.
Do tej książki przyciąga nie tylko niebanalna  historia niekonwencjonalna bohaterka ale także nietuzinkowa szata graficzna do tego nieprzeciętna autorka Ewa Zdunek czyli doktor nauk prawnych, oraz zawodowy negocjator. W 2011 roku otrzymała nagrodę „Złota Mediana”, przyznawaną przez Stowarzyszenie Mediatorów Polskich.
Czy potrzeba lepszej rekomendacji? Raczej nie 🙂 Polecam gorąco tą przyjemną i lekką lekturę.

Dziękujemy serdecznie autorce za egzemplarz książki do recenzji 🙂