Trzy kolory wystarczą. Rysuj!

Mamy wysyp kolorowanek antystresowych dlatego wydawnictwo Insignis przygotowało coś zupełnie innego. Udowadnia ono, że aby się dobrze bawić wystarczą długopisy w trzech kolorach i kawałek kartki.

trzy koloryAutorką książki jest Sarah Skeate która zachęca w niej do świetnej zabawy w klasycznym stylu z bardzo oszczędną kolorystycznie grafiką mimo to dającą bardzo dużo radości. W pierwszej części autorka pokazuje nam jak prosto jest używać kreski i cieniowania, wyjaśnia to na bardzo przejrzystych przykładach. Potem przechodzi do bardziej skomplikowanych rysunków.

Ta książka jest poradnikiem który nauczy nas jak rysować zwierzątka, buźki, włosy, pióra, litery, jak cieniować i wiele innych. Dodatkowo pokazuje ona, że wcale nie potrzeba tracić dużo czasu na narysowanie czegoś ciekawego.
Dzięki tej książce można się odstresować, znaleźć miły i kreatywny sposób na spędzenie wolnego czasu .

Gdy weżniesz tą książkę do ręki nie musisz być obdarzony talentem plastycznym wystarczą szczere chęci i dzięki nim zaczesz bardzo szybko i zwinnie tworzyć ciekawe i wartościowe rysunki i to za pomocą tylko trzech długopisów: niebieskiego, czarnego i czerwonego.

Bardzo dziękujemy wydawnictwu insignis za udostępnienie egzemplarza książki do recenzji.

logo_insignis

 

 

 

This entry was posted in Bez kategorii.