„Manwhore”- Katy Evans

„Manwhore” nie jest moim pierwszym erotykiem, ale muszę przyznać szczerze ten przypadł bardzo mi do gustu. Przede wszystkim bohaterka jest bardzo ciekawą osobą. A postać męska jest niezwykle ciekawie skonstruowana, bardzo.  Autorka stworzyła nietuzinkowy obiekt damskich westchnień.

manwhoreDzięki fajnemu bohaterowi- Mr Saint książka sprawiała, że bardzo dużo się śmiałam podczas czytania ale też bardzo się smuciłam podczas niepowodzeń bohaterów. Bohaterowie tej opowieści są bardzo dobrze wykreowani i skonstruowania psychologicznie co sprawia, że nie brakuje im charakteru. Dwie główne postacie mają za sobą trudne doświadczenia z przeszłości.

Urodziłam się jako dziewczynka, fakt ten potwierdza mój akt urodzenia. Ale jeszcze nigdy nie czułam się nią tak bardzo jak w tej chwili, gdy moja dłoń w jego silnym uścisku
wydaje się taka drobna i krucha.

Malcolm to facet wprost idealny: najbogatszy, najprzystojniejszy, niezwykle tajemniczy i nieprzewidywalny i przez to bardzo niebezpieczny. W dodatku pożądany, posiadający swoją własną legendę… No po prostu ideał.

Podobno kiedy się czegoś pragnie, powinno się to .sobie wyobrazić, a wtedy to się zmaterializuje. cóż, po raz pierwszy w życiu pragnę czegoś tak bardzo, że w końcu zaczyna nabierać kształtów.

Akcja w książce rozwija się bardzo powoli, i to jest duży plus bo nie zostajemy zawaleni ogromną ilością scen erotycznych na raz.

Co prawda książka z fabuły jest niezwykle podobna to innych tego rodzaju ale czyta się ją bardzo dobrze, wciąga z każdym przeczytanym zdaniem. „Manwhore” nie jest zwyczajną książką erotyczną jest to książka z niezwykle rozbudowaną i skomplikowaną fabułą do tego jest ona bardzo nieszablonowa i w wielu wątkach zaskakuje.

Przy mnie zachowujesz się zupełnie inaczej niż na co dzień.
– To przez ten znaczek, który nosisz. Ten z napisem „ostrożnie, towar delikatny i kruchy”.
– Nie jestem delikatna i krucha.
– Jesteś, i to tak bardzo, że zapakowałaś samą siebie w karton, żeby się nie potłuc

Żeby zrozumieć i zachwycić się tą książką trzeba ja przeczytać w całości bo tylko wtedy złożymy w całość bohaterów jak i wszystkie zachowań których doświadczają. Dla mnie ogromnym rozczarowaniem jest zakończenie 🙂 Bo kończy się tak, że człowiek z niecierpliwością oczekuje następnej części bo chce poznać jak najwięcej szczegółów z życia bohaterów.

Polecamy Wam serdecznie tę książkę. Wszystko w niej ma swój czas i swoje miejsce a bohaterowie dzięki nietuzinkowo skonstruowanym charakterem przyciągają i wciągają czytelnika.

Dziękujemy wydawnictwu Kobiece za egzemplarz książki do recenzji.

kobiece