„365 stron życia” wydawnictwa Jedność- kalendarz dla każdego

Nakładem wydawnictwa Jedność ukazała się kolejna, już czwarta edycja „365 stron życia”. W pozycji tej znajdziemy wszystkie potrzebne informacje na temat każdego dnia roku. 

365_stron_zycia_2017_midiKalendarz to skarbnica wiedzy na temat patronów dnia czy wiadomości o osobach obchodzących imieniny. Ale to nie wszystko, dzięki terminarzowi poszerzy się nasze słownictwo bo znajduje się tam tez słownik znaczeń różnych pojęć. Ale też znajdziemy w tym kalendarzu rzeczy ważne dla każdego katolika np. prawda wiary, przeczytać niedzielną Ewangelię oraz komentarz do niej.

W tym terminarzu każdy znajdzie coś dla siebie, co jest dla niego ważne. Znajdziemy tam ciekawostki, zagadki oraz miejsca do sporządzanie notatek czy też zanotowania wydarzeń i rocznic rodzinnych.
Kalendarz pozwala też opracować codzienne listy wydatków.
Bardzo przydatne jest to że w terminarzu mamy kalendarz miesięczny, kalendarz na 2016, 2017 i 2018 rok.

Bardzo ciekawą rubryką dla nas są proste, łatwe i smaczne przepisy. Podobają nam się bo są naprawdę łatwe więc dorośli i dzieci (niektóre przepisy) zrobią bez większej trudności. A składniki użyte do nich są dostępne w każdym domu i nie kosztują wiele. Znajdziemy tam i przepisy na dania tradycyjne jak i na nowatorskie przepisy. Jest bardzo  ładnie wytłumaczone jak przygotować każde dania, chodź brakuje mi troszkę zdjęć…

Bardzo nam się podoba, że w tej edycji kalendarza nie ma rubryki „Święta Hildegarda radzi” zastąpiły ją ciekawe przepisy na smaczne potrawy.

Kalendarz skierowany jest do osób które cenią sobie organizację własnego czasu, ludzi którzy lubią smaczną kuchnie i których ciekawi wszystko. Ten kalendarz właśnie taki jest znajdziemy w nim właściwie odpowiedzi i podpowiedzi do każdego tematu.

Zaletą tej książki jest jej bardzo czytelna szata graficzna, czytelna i duża czcionka… Dodatkowo jest ona bardzo starannie wydana w twardej oprawie co zapewnia jej trwałość przez cały rok używania.

365-stron_rozkl_midi

Autor/Autorzy: oprac. Hubert Wołącewicz
Stron: 448
Oprawa: miękka, skrzydełka
Format: 165 x 235 mm
ISBN: 978-83-7971-513-8
Rok wydania: 2016

dscn6850 dscn6851 dscn6854 dscn6855

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziękujemy wydawnictwu Jedność za egzemplarz kalendarza i możliwość recenzowania.

logo_wydawnictwo_jedność kopia