Połączeni. Uwolnij mnie – Laurelin Paige

Zazwyczaj książki z gatunku erotycznych czytam dla odprężenia i odskoczni od codzienności i odkładam je bez żalu na później, tylko że z tą książką jest inaczej. Niby banalna i pikantna fabuła jednak nie mogłam się od niej oderwać i chciałam jak najszybciej wiedzieć jak się kończy.

uwolnij-mnieCzytaliście „Uwikłanych”? Bo ja przyznam się wam że nie. Pojawiła się tam Gwen i właśnie o niej jest seria „Połączeni”. Marta czytała i zachwyca się nadal „Uwikłanymi”.

,,Uwolnij mnie” jest pierwszą część serii Połączeni. Seria ta ciekawiła mnie już od chwili jak tylko pojawiły się wzmianki w internecie na jej temat. Czekałam z niecierpliwością i zaciekawieniem. Jak już dostałam ją w swoje ręce nie potrafiłam od niej się oderwać.

Gwen od zawsze miała trudne i skomplikowane życie, a przeszłość ciągła się za nią i nie pozwalała o sobie zapomnieć. Bohaterka stara się dzielnie walczy i odnosi spektakularne sukcesy zawodowe. Jest jedną z menadżerek w 88th Floor – jednym z najpopularniejszych nocnych klubów Nowego Jorku. Pracuje się jej bardzo dobrze jednak wśród współpracowników uważana jest za „sztywniaczkę”, z którą nie ma żartów a o uśmiech na jej twarzy bardzo trudno.

Wszystko się zmienia gdy poznaje JC, niezwykle przystojnego mężczyzna który pozwala jej osiągnąć wolność. Proponuje jej układ.  Układ polegający na seksie bez zobowiązań. Nie wiedzą nic o swojej prywatności jedynie imiona. O dziwo nasza bohaterka przystaje na jego propozycję. Ale czy możliwy jest układ tylko dla seksu bez żadnych zobowiązań?
Czy może przerodzi się on w coś głębszego, w uczucie?

Problem polegał na tym, że się zmieniałam. To JC mnie zmieniał. Po kawałku kruszył mury, uwalniając mnie z więzienia. Jednak jego mury były wysokie jak zawsze.

Książkę czyta się ekspresowo, dużo dialogów i dobrze poprowadzona akcja jest wielką zalety książki. Na pochwałę zasługuje także styl autorki. Język niezwykle barwny z realistycznymi opisami. Trzeba przyznać, że Laurelin Paige ma talent do tworzenia barwnego świata w książce, opisy są niezwykle porywające a bohaterowie mają ciekawe nie jednoznaczne osobowości. Autorka niezwykle potrafi budować napięcie co sprawia, że czytelnik nie  może oderwać się od książki.

Książka jest elektryzującą powieścią, pełną scen erotycznych, pełną gorącego seksu. Pochłana czytelnika bez reszty… Ma jeden minus rozpala rozbudzić drzemiące gdzieś w człowieku pragnienia, fascynacje i emocje… Ale warto je rozbudzać …

Koniecznie musicie przeczytać „Uwolnij mnie”.

Serdecznie dziękujemy Wydawnictwu Kobiece za egzemplarz książki do recenzji.

kobiece