„Mistrzowskie interpretacje”, czyli książki do słuchania w interpretacji Krzysztofa Gosztyły i Aleksandra Machalicy od Wydawnictwa Święty Wojciech

Od października 2016 Wydawnictwo Święty Wojciech swoje bestsellery wydaje również w formie audiobooków. Do współpracy zaproszeni zostali wybitni polscy aktorzy: Krzysztof Gosztyła i Aleksander Machalica. Nowa seria została nazwana „Mistrzowskie interpretacje”, czyli książki do słuchania w aktorskiej interpretacji.

Do naszych rąk trafiły trzy pierwsze audiobooki (w kwadratowych nawiasach linki do naszych recenzji książek):
1. Martin „Jezus” (czyta Aleksander Machalica) [www.ksiazkaznadzieja.pl/2016/01/jezus-james-martin-sj/]
2. Lee „Judasz” (czyta Krzysztof Gosztyła) [www.ksiazkaznadzieja.pl/2016/03/judasz-tosca-lee/]
3. Singer „Adwokat” (czyta Krzysztof Gosztyła)

Audiobooki to tak naprawdę pięknie wydane książki.  Pozycja ta wyróżnia się niezwykłym profesjonalizmem wydawcy i „dopieszczeniem” każdego elementu. Aż chce się je nie tylko słuchać ale i patrzeć na  nie. Każdy audiobook zawiera kilkanaście pięknie ilustrowanych stron. Mamy tam wywiady z lektorem czytającym powieść, oraz z autorem książki. Okładka jest taka sama jak w książce, co pięknie wygląda na półce.

Aktorzy którzy zostali zaproszeni do współpracy przy tych wydawnictwach to strzał w dziesiątkę. Prawdziwi profesjonaliści. Dojrzałe głos aktora, pasuje na pierwszy rzut oka idealnie do tego typu literatury.

Tutaj można zobaczyć i posłuchać Krzysztofa Gosztyłę i Aleksandra Machalicę podczas nagrywania książek w studio:

W krótkiej rozmowie opublikowanej w książce Krzysztof Gosztyła podkreśla, że audiobooki są szansą dla wielu ludzi którzy mogą je słuchać w podróży, w samochodzie, w pociągu.

image002

 

One thought on “„Mistrzowskie interpretacje”, czyli książki do słuchania w interpretacji Krzysztofa Gosztyły i Aleksandra Machalicy od Wydawnictwa Święty Wojciech

Comments are closed.