Miód na serce- Edyta Świętek

Wydawnictwo Replika po raz kolejny oddało w nasz ręce pięknie wydaną książkę Edyty Świętek. „Miód na serce” to ciepła i zabawna opowieść o tym co w życiu ważne!

miod_na_serce_72Głównym bohaterem tej przyjemnej książeczki jest Krystian Greń, z racji swojej niegdysiejszej życiowej nieporadności nazywany przez otoczenie Ciaputkiem. Który bardzo szybko żeni się z Agnieszką , a niedługo potem na świat przychodzi córeczka Greniów, Iwonka. Jednak nie są zgodnym małżeństwem: ona jest niezadowolona (sama się zajmuje domem i dzieckiem), jej mąż uważa, że jego głównym i jedynym zadaniem jest utrzymanie rodziny.

Los jednak jest przewrotny i pewnego pięknego dnia wszystko się zmienia. Agnieszka odchodzi od męża i zostawia go samego z małą córeczką.

Bohaterką książki jest również Elwira, singielka po 30-stce która pracuje w prywatnej klinice jako terapeutka odnosząca w swoim zawodzie spore sukces. W tej samej klinice, jako seksuolog pracuje nasz główny bohater Krystian Greń. Czy los zwiąże tych dwoje?

Pani Edyta w swoich książkach bardzo często porusza trudne Która pracuje w  tematy, tym razem nie bała się pisać o samotnym ojcostwie, utraci bliskich, samotności oraz wielu innych tematach. Bohaterowie stają się dla czytelnika bardzo bliscy poprzez to, że borykają się z bardzo realnymi problemami. Autorka zastosowała fajną zbieżność personaliów Krystian Greń – Christian Grey, czy jeden z pacjentów Elwiry niejaki Roman Tyczny :).

Z wielką ciekawością śledziłam losy Ciaputka oraz Elwiry- skromnej i pomocnej pani doktor. W książce można znaleźć wiele zabawnych sytuacji.. „Miód na serce” Edyty Świętek to kolejna powieść autorki, która mnie oczarowała i została w moim sercu na zawsze.. To piękna opowieść o miłości, samotności, która daje nadzieję i pozwala uwierzyć w lepsze jutro. To książka, od której trudno się oderwać, pochłania ona czytelnika aż do ostatniej strony.

Dziękujemy wydawnictwu Replika za książkę!

replika