Miód na serce- Edyta Świętek

Wydawnictwo Replika po raz kolejny oddało w nasz ręce pięknie wydaną książkę Edyty Świętek. „Miód na serce” to ciepła i zabawna opowieść o tym co w życiu ważne!

miod_na_serce_72Głównym bohaterem tej przyjemnej książeczki jest Krystian Greń, z racji swojej niegdysiejszej życiowej nieporadności nazywany przez otoczenie Ciaputkiem. Który bardzo szybko żeni się z Agnieszką , a niedługo potem na świat przychodzi córeczka Greniów, Iwonka. Jednak nie są zgodnym małżeństwem: ona jest niezadowolona (sama się zajmuje domem i dzieckiem), jej mąż uważa, że jego głównym i jedynym zadaniem jest utrzymanie rodziny.

Los jednak jest przewrotny i pewnego pięknego dnia wszystko się zmienia. Agnieszka odchodzi od męża i zostawia go samego z małą córeczką.

Bohaterką książki jest również Elwira, singielka po 30-stce która pracuje w prywatnej klinice jako terapeutka odnosząca w swoim zawodzie spore sukces. W tej samej klinice, jako seksuolog pracuje nasz główny bohater Krystian Greń. Czy los zwiąże tych dwoje?

Pani Edyta w swoich książkach bardzo często porusza trudne Która pracuje w  tematy, tym razem nie bała się pisać o samotnym ojcostwie, utraci bliskich, samotności oraz wielu innych tematach. Bohaterowie stają się dla czytelnika bardzo bliscy poprzez to, że borykają się z bardzo realnymi problemami. Autorka zastosowała fajną zbieżność personaliów Krystian Greń – Christian Grey, czy jeden z pacjentów Elwiry niejaki Roman Tyczny :).

Z wielką ciekawością śledziłam losy Ciaputka oraz Elwiry- skromnej i pomocnej pani doktor. W książce można znaleźć wiele zabawnych sytuacji.. „Miód na serce” Edyty Świętek to kolejna powieść autorki, która mnie oczarowała i została w moim sercu na zawsze.. To piękna opowieść o miłości, samotności, która daje nadzieję i pozwala uwierzyć w lepsze jutro. To książka, od której trudno się oderwać, pochłania ona czytelnika aż do ostatniej strony.

Dziękujemy wydawnictwu Replika za książkę!

replika

Podaj dalej! Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page