„Uwikłani. Hudson”. Laurelin Paige

Czytaliście już poprzednie części „Uwikłani”?. Zastanawialiście się czytając poprzednie książki, jak to wszystko mogło wyglądać z męskiego punktu widzenia? Dzięki tej powieści, macie okazję się przekonać sami. Oto Laurelin Paige przedstawia nam spojrzenie „Hudson”-a.

hudson_okladka5Hudson to mężczyzna o jakim marzy wiele kobiet, ja też czytając tę sagę momentami marzyłam o takim facecie… Jednak nie jestem pewna czy gdyby przekonując się jaki jest naprawdę, nadal tak mocno pragnęłabym go zdobyć? A może omijałabym go wielkim łukiem?

Nasz bohater Hudson to perfekcyjne i piękne ujęcie męskiego bohatera. W książce mamy wiele elementów romansów. Autorka skupiła się głównie na psychice Hudsona. Nie zapomina jednak o akcji. Przez 495 stron dzieje się naprawdę wiele. To powieść, którą czyta się bardzo szybko, czasem aż tchu brakuje. Dzięki niej spojrzycie na wszystko od strony Hudsona, który pokaże nam swoje skomplikowane relacje rodzinne, oraz tajemnice związanych z Celią.
Autorka podzieliła książkę na dwa etapy – przed i po poznaniu Alayny. Dzięki temu możemy poznać postać Hudsona bliżej, dowiedzieć się jaki był w młodości, jakie są jego powiązania z Celią. Możemy dowiedzieć się dlaczego manipulował Alayną. Dzięki spojrzeniu na historię oczami Hudsona poznaniu jego losy, z jego punktu widzenia i gołym okiem dostrzegamy przemianę, jaką przeszedł bohater.

Nie mogę niczego zarzucić stylowi autorki, który sprawia, że przez tekst płynie się łatwo i przyjemnie. Znów z przyjemnością się czytało.

„Hudson” jest ciekawym dodatkiem do serii Uwikłani którą świetnie i lekko się czyta. Pozwala spojrzeć na całą historię miłosną głównych bohaterów z innej perspektywy. Plusem jest to, że Laurelin Paige dodała bardzo dużo nowych wątków do fabuły i opisała sceny, które do tej pory nie były poruszane we wcześniejszych częściach serii. Autorka niesamowicie skonstruowała bohaterów ich emocje i pragnienia. Nie zabraknie w powieści wątków gorącego erotyzmu i zbliżeń czyli tego co lubimy u autorki. Pięknie zachowuje granice między wulgarnością i subtelnością.

Książkę polecam miłośnikom serii „Uwikłani” lub tym którzy czytają osobno którąś z części.

O autorce:
Laurelin Paige – amerykańska pisarka, autorka powieści erotycznych i romansów. Miłośniczka seriali typu Gra o tron czy Walking Dead. Wielbicielka Michaela Fassbendera. Członkini Międzynarodowego Klubu MENSA. Prywatnie żona i matka trzech córek.

Dziękujemy wydawnictwu kobiecemu za egzemplarz tej niesamowitej książki.

kobiece