Uwikłani. Na zawsze – Laurelin Paige

DALSZE LOSY OBŁĘDNIE PIĘKNEJ I INTELIGENTNEJ ALAYNY ORAZ NIEZIEMSKO PRZYSTOJNEGO MILIARDERA- jeszcze bardziej gorąca część serii „Uwikłani” Laurelin Paige.na zawszeCzekałam na kolejny, trzeci a zarazem ostatni tom trylogii. Po przeczytaniu poprzednich części czułam niedosyt i zaciekawienie co to jeszcze wymyśli autorka. Poprzednie części były dla mnie niezwykle interesujące.

Książka to dalsze przygody Alayny i Hudsona których związek poznajemy  przez trzy części serii. W tej części bohaterowie próbują nauczyć się wspólnie żyć.   Niestety w przypadku Hudsona, wspólnie znaczy na jego warunkach. Ale Alayna nie do końca chce przestrzegać jego zasad! Dziewczyną targają mieszane uczucia, a Hudson wysyła sprzeczne sygnały. Alayana musi wiedzieć czy Hudson wart jest jej zaufania. Czy ich szczęście przetrwa, gdy na horyzoncie pojawia się ponownie Celia, czyli jego była „narzeczona” próbująca za wszelką cenę zniszczyć udany związek pary…

Autorka pisze w sposób lekki i przyjemny w odbiorze.
Scen seksu są jak zawsze rozbudowane, aż czasami możemy się zawstydzić 🙂 Bardzo mi się podoba, że autorka potrafi wyważyć odpowiednie proporcje między erotyką, a właściwą akcją. Seks jest opisany zmysłowo, nie ciągnie się przez wiele stron. Laurelin Paige posługuje się prostym, przyjemnym w odbiorze językiem. W książce mamy dużo dialogów. W tej części serii Alayna i Hudson bardziej skupiają się na samej psychice i tym co przeżywają…
Mile mnie zaskoczył ostatni rozdział, który poprowadzono z perspektywy samego Pierce’a. Szkoda, że liczy tak mało stron.

Jest to zdecydowanie jedna z lepszych serii erotycznych jakie można kupić . Bardzo przyjemnie się czyta. Całą trylogię oceniam na plus, zdążyłam polubić pióro Laurelin Paige oraz liczę, że jeszcze nie raz zaskoczy czytelników naprawdę interesującymi pozycjami.

Ostatni tom trylogii „Uwikłani” autorstwa Laurelin Paige, to naprawdę gorąca propozycja na lato.

Dziękujemy Wydawnictwu Kobiecemu za udostępnienie książki. I polecamy całą serię. O poprzedniej części przeczytacie TU.

kobiece