„Hirameki” Peng i Hu- obudź swoją wyobraźnię

W ostatnim czasie bardzo popularne stały się  kolorowanki i połącz-kropki dla dorosłych są to bardzo kreatywne zajęcia jednak Wydawnictwo PWN poszło o krok dalej wydając publikację o plamach i kleksach.

Hirameki_okladkaAutorami sztuki HIRAMEKI są Peng i Hu to dwaj artyści, którzy w różnych miejscach wokół siebie zaczęli dostrzegać plamy, stały się one dla nich inspiracją, zauważyli, że tylko od sposobu patrzenia na świat obserwatora zależy to, jak taka zwykła plama może zamienić się w niesamowite dzieło sztuki.
Wyraz HIRAMEKI można przetłumaczyć jako olśnienie, błysk (inspiracji)
Na wewnętrznych stronach okładek i skrzydełkach książka pokazuje, skąd wzięła się ta zabawa i prezentuje autorów.

Książka daje możliwość poprzez zabawę czy zajęcie wolnej chwili oraz relaks kreatywnego wyżycia się. HIRAMEKI pozwalają każdemu realizować się i wyładowywać emocje zasadą siedmiu kroków. W każdym etapie książka podpowiada, co plamy i kleksy mogą kryć i co z nich może powstać, ale jest to tylko propozycja i każdy może rozwijać wyobraźnię na swój sposób. HIRAMEKI rozpoczynamy minimalizmu- plamy są bardzo łatwe do odczytania, kolejny rozdział to kategorie- tu znajdziemy różne plamy i kleksy dotyczące jednego tematu, kolejne są kombinacje i tak dalej aż siedem inspiracji tematycznych które tak naprawdę są tylko propozycją, a ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Podstawą w całej zabawie jest czarny albo granatowy cienkopis aby rozwinąć swoją wyobraźnie i dostać się do niezwykłego świata stworzonego przez nas.
Ogromnym plusem książki jest to, ze ma ona bardzo sztywne kartki, co jest bardzo wartościowe gdy piszemy obrazki cienkim ale ostrym długopisem, bo pozwoli nam to uniknąć dziur w kartkach.

plama

Zachęcamy gorąco do zakupów tej książki, jest ona doskonałym prezentem właściwie na każdą okazję i dla każdego zarówno dorosłego jak i dziecka.

Bardzo dziękujemy Wydawnictwu PWN za udostępnienie egzemplarza książki do recenzji.

PWN-logo