„Prawo do miłości” Renata Galik. Polecamy !

Autorką książki „Prawo do miłości” jest Renata Galik. Autorka tomików wierszy, krótkich utworów literackich, sztuki teatralnej, tekstów piosenek, które sama śpiewa.

Renia jest osobą niezwykle delikatną i wrażliwą.

Po bardzo udanych formach literackich tym razem Renia zdecydowała się na debiut w pisaniu powieści. Debiut naszym zdaniem bardzo udany. Jej powieść „Prawo do miłości” to opowieść o uczciwości, o walce o swoje szczęście.

Prawo do miłościTo prosta opowieść o dobroci i o tym jak pięknie byś dobrym i uczciwym i o tym, że trzeba cierpienie znosić z godnością a wtedy nasze życie stanie się bogatsze.

Książka jest niewielka bo to tylko 127 stron. Ale pełna pięknych przesłań. Ogromną zaletą tej książki jest to, że pisana jest prostym językiem a zdania są prostej konstrukcji. To sprawia, że książkę mogą czytać i dorośli  i dzieci, bo wszyscy zrozumieją jej przesłanie.

To opowieść o Marysi, zranionej psychicznie ale też fizycznie. O jej walce o własną sprawność, ale też o poszukiwaniu miłości… Jednak zapewniamy Was bohaterka wszystko to osiągnie!
A w jaki sposób?
Musicie przeczytać sami. 🙂

Autorkę książki znamy osobiście. To niezwykła osoba. Bardzo wrażliwa i uczuciowa. Doświadczona niepełnosprawnością, ale myślimy, że to ograniczenie jest jej ogromnym bogactwem.