Historia pewnej rozwiązłości. Danka Braun

„Historia pewnej rozwiązłości” to kolejny tom sagi rodzinnej napisanej przez Dankę Braun. Po raz kolejny zadajemy sobie pytania: Czy rodzina Orłowskich przetrwa ciężkie chwile? I czy uda im się odbudować miłość i przywrócić szczęście po tak wielkich burzach?

rozwiazloscCzytając książki tej autorki ma się poczucie, że czyta się oryginalną historię co ostatnio jest dość rzadkie, to doskonałe powieści obyczajowe, poruszają wiele problemów, skupiają się na konsekwencjach miłości i zdrady.

Książki są przepełnione wachlarzem emocji. Często skrajnych.
Jest to kolejny tom pasjonującej sagi rodzinnej.

Mężczyzna, który mówi, że miejsce kobiety to kuchnia, nie wie, co robić z nią w sypialni.

Saga ta jest ciekawie napisana, ta część podobnie jak pozostałe przepełniona jest bogatymi w ciekawymi bohaterami, powiązanymi ze sobą. Postacie są bardzo wyraziste, barwne i każda z nich ma jakieś istotne zadanie w książce.

Krzysiek Orłowski syn Renaty i Roberta poznaje dramatyczną prawdę o przeszłość swojej nowo poślubionej żony, jednak dla dobra syna pozostaje przy żonie i stara się być przykładnym mężem i ojcem. Nastaje jednak dzień kiedy bardzo poukładane i przewidywalne życie rodziny Orłowskich zmienia się i już nigdy nie będzie takie jak przedtem.

Nawet dorosłe dzieci potrzebują obojga rodziców.

Styl tej książki jak i pięciu poprzednich w tej sadze jest bardzo lekki i przyjemny w odbiorze, niezwykle urokliwa jest  odrobina sarkastycznego poczucia humoru która sprawia  że książka mimo iż mówi o niezwykle trudnych tematach jest bardzo prosta i łatwa w odbiorze.

Danka Braun z każdą swoją książką udowodnia, że jest mistrzynią gatunku. Potrafi niezwykle zaciekawić czytelnika już od pierwszych stron. Od książek z serii o rodzinie Orłowskich po prostu nie da się oderwać.

Przeczytaj fragment książki.

Polecam Was serdecznie „Historię pewnej rozwiązłości”.

  • Wydanie: 2016

  • Autor: Danka Braun

  • Wydawca: Prozami

  • Typ oprawy: miękka

DZIĘKUJEMY WYDAWNICTWU PROZAMI ZA EGZEMPLARZ  RECENZYJNY.

prozami