UWIKŁANI Obsesja. Laurelin Paige

Obsesja_okladka_72dpi

Pozytywnie zaskoczona jestem drugą częścią w której zaczęło się dziać naprawdę sporo i to tyle, że trudno było mi się oderwać. Nasza bohaterka, ambitna i piękna Alayny Withers próbuje sobie ułożyć życie z przystojny miliarderem i zarazem nowym właścicielem klubu nocnego, w którym pracuje  Hudsonem Pierce.

Pamiętacie nasz wpis o trylogii Uwikłani, Pokusa autorstwa Laurelin Paige, która została wydana w Polsce nakładem wydawnictwa Kobiecego?

Już 16 marca będzie można przeczytać kolejną część trylogii „Obsesja”. A my mamy dla Was już recenzję 🙂

Uwikłani. Obsesja jest to kontynuacja historii Uwikłani. Pokusa. I obie książki można śmiało czytać osobno. Paige początkowe rozdziały traktuje jako przypomnienie tego, co było w pierwszym tomie, i dlatego każdy czytelnik doskonale odnajdzie się w powieści.

Jesteś moja. A ja jestem twój. A to oznacza, że jestem z tobą związany pod każdym względem i w każdej sytuacji. Na dobre i na złe. Jeśli tego nie widzisz, to nie mamy szans

Z kontynuacjami jest różnie, więc byłam ciekawe jak będzie tym razem. Pierwszą część książki czytało się szybko. Jest ciekawa, jest sporo pikantnych scen, jednak czasami nic się nie działo!
Pozytywnie zaskoczona jestem drugą częścią w której zaczęło się dziać naprawdę sporo i to tyle, że trudno było mi się oderwać. Nasza bohaterka, ambitna i piękna Alayny Withers próbuje sobie ułożyć życie z przystojny miliarderem i zarazem nowym właścicielem klubu nocnego, w którym pracuje  Hudsonem Pierce.

Mężczyzna j bardzo zainteresowany piękną pracownicą, i próbują ułożyć sobie razem życie. Dziewczyna niby się cieszy, bo to spełnienie jej marzeń jednak czy to się może udać? Czy można ułożyć sobie życie z człowiekiem którego się zna tylko trochę?

Przeczytaj Fragment

Związek Alayny i Hudsona jest dość trudny i burzliwy. Oj, bardzo wiele się w nim dzieje. Obydwoje oni nie są ze sobą szczerzy i niedopowiedzenia i tajemnice bardzo psują to co między nimi jest. Jednak trzeba zauważyć, że ich związek pokazuje nam, że nie należy oceniać człowieka po tym, co zrobił w przeszłości, bo każdy ma prawo do szczęścia i miłości pomimo swoich błędów.

Nasza przeszłość zawsze będzie nam zagrażać, zawsze będzie się mogła między nami pojawić. Ale nic się między nami nie pojawi i nie stanie nam na drodze, jeśli na to nie pozwolimy.

Książka była bardzo ciekawa, pochłonęłam ją jednym tchem, nie mogąc się oderwać. Barw dodała jej spora ilość pikantnych scen. Obsesja to lekka niezobowiązująca historia, opowiadająca o prawdziwej sile miłości, o obsesyjnym pragnieniu akceptacji i przynależności do drugiej osoby. To też piękna książka o miłości dwojga ludzi, ale napisana w innej formie niż spotykamy na co dzień.

Wzrok przyciąga piękna okładka książki, mówi sama za siebie czym jest ta książka. Z pewnością jest to erotyk. Ogromnym pozytywem tej książki jest brak wulgaryzmów, a sceny seksu są opisane ze smakiem i klasą. Jest to opowieść pełna tajemnic i intryg. Naprawdę gorąco polecam ! Książka na kilka godzin, ale jakże wciągająca ! Będę fanką tej serii i z niecierpliwością czekam na kolejną część.

Dziękujemy bardzo wydawnictwu za sympatie i egzemplarz recenzencki 🙂

kobiece

2 thoughts on “UWIKŁANI Obsesja. Laurelin Paige

  1. Z każdym kolejnym tomem jest coraz lepiej 🙂 Po pierwszym tomie nieco obawiałam się kontynuacji, zwłaszcza za sprawą specyficznego tłumaczenia. Ale dwójka przekonała mnie, że warto było się skusić 🙂

Comments are closed.